Honorata Skarbek  miała 3 lata temu okazję wystąpić jako w roli supportu przed pierwszym koncertem Justina Biebera w Polsce. To wydarzenie było dla niej prawdziwym spełnieniem marzeń, ponieważ artystka prywatnie jest fanką kanadyjskiego wokalisty.  Piosenkarka, śmiało może zaliczyć ten dzień do jednego z najpiękniejszych w swoim życiu. Nie dość, że zagrała przed koncertem swojego idola, to jeszcze została przez niego pochwalona! Kiedy schodziła ze sceny, mijała się z Bieberem, który zadowolony, rzucił do niej:

„Great job!”

Artystka była siódmym niebie! Wszystko byłoby jak ze snu, gdyby nie fakt, że nie udało jej się zrobić zdjęcia z Justinem. Piosenkarka, po 3 latach, może powiedzieć, że w końcu „dopięła swego” .

Pochwaliła się wczoraj na swoim Instaramie zdjęciem, na którym pozuje z Bieberem! Problem tylko, że… nieprawdziwym. Justin ze zdjęcia Honoraty, to tylko jeden z jej znajomych, przebrany w jego maskę. Żart się jednak udał! Jak możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem, niektórzy uwierzyli, że to prawdziwy Bieber!

Wy też daliście się nabrać? :) Honey… do prima aprilis zostały jeszcze całe 2 miesiące! 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Honey - Sama nastawiła sobie... chore kolano!