Honorata Skarbek w ostatnich miesiącach ma sporo powodów do zadowolenia. Wydała czwartą płytę "Sunset", jest w szczęśliwym związku z popularnym wokalistą Smolastym, a widzowie i jurorzy chwalą ją za występy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O tym, czy jest to najlepszy czas w jej w życiu opowiedziała w nowym wywiadzie dla magazynu "Gala".

- Zawsze cieszyłam się z tego, co mam. Staram się skupiać tylko na pozytywnych aspektach życia i wypełniać nimi swoją codzienność. O wszystkich złych chwilach szybko zapominam lub wyciągam z nich wnioski, bo uczę się na błędach. Teraz rzeczywiście jestem w dobrym momencie, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne, jak i zawodowe. Nie znoszę stać w miejscu - powiedziała w rozmowie z Damianem Gajdą.

Honorata Skarbek w "Gali"

Honorata Skarbek to hiperaktywna osoba, która uwielbia działać i tworzyć. Dlatego tak bardzo frustrowały ją momenty, gdy nie z własnej woli musiała wstrzymywać realizację swoich kolejnych projektów. W znacznym stopniu kłóci się to po prostu z jej naturą.

- Niezależność jest dla mnie niezbędna w definicji bycia szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Sama nigdy nie stoję w miejscu, nie znoszę odpoczywać i spędzać czasu na nicnierobieniu. Kiedy jednak zdarza się, że mam więcej wolnego czasu, na siłę szukam dodatkowych obowiązków - wyjaśniła w wywiadzie dla "Gali".

Pełny wywiad z Honoratą Skarbek znajdziecie w nowym numerze magazynu "Gala", który trafi do sprzedaży w poniedziałek, 5 listopada.

Zdjęcia Honoraty Skarbek znajdziecie w naszej GALERII, a poniżej możecie obejrzeć wywiad wideo, którego gwiazda udzieliła nam parę miesięcy temu przy okazji premiery swojej ostatniej płyty "Sunset".

SPRAWDŹ TEŻ: Honorata Skarbek o nowej płycie, życiu prywatnym i uczuciach [WYWIAD]