Honorata Skarbek nie zwalnia tempa. 26-letnia piosenkarka i gwiazda mediów społecznościowych cały czas łączy karierę muzyczną z działalnością biznesową (ma kilka firm), a ostatnio także wróciła do regularnych ćwiczeń na siłowni oraz... nauki tańca. Fani Honki od razu domyślili się, że jest to związane z jej nowym projektem zawodowym. Artystka potwierdziła już te spekulacje w odpowiedzi na pytanie fanki zadane na Instagramie.

Od zawsze kocham taniec i w końcu będę miała okazję pokazać to w jednym z projektów, ale jeszcze nie mogę zdradzać żadnych szczegółów... Dowiecie się w swoim czasie - napisała na Instagram Stories.

Czy tajemniczy projekt, o którym wspomina Honorata Skarbek to udział w drugiej edycji programu "Dance Dance Dance"? Na ewentualne potwierdzenie tej informacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Przypomnijmy, że autorka przeboju "Nie powiem jak" ma już na swoim koncie niezbyt udany start w "Tańcu z gwiazdami" (odpadła już w drugim odcinku). O wiele lepiej poszło jej za to w innym hicie Polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie w zeszłym roku zachwyciła swoimi metamorfozami w m.in. Mandarynę, Justina Biebera i Rihannę.

Warto dodać, że ostatnio sporo mówi się mediach także o życiu prywatnym Honoraty Skarbek. Gwiazda na razie jednak nie odniosła się do plotek o rozstaniu ze Smolastym. Doniesienia o tym, że piosenkarka zakończyła związek z wokalistą R&B rzekomo ma potwierdzać fakt, że przestała obserwować profil swojego (byłego) chłopaka na Instagramie. Co ciekawe, z najnowszych wpisów gwiazd aż kipi pozytywną energią.

- U mnie wszystko w porządku! Jestem mega szczęśliwa z powodu premiery nowego singla "IYO", która już w środę! Szykuje mi się kilka super projektów, wyjazdy i praca nad kolejnymi utworami, na które mam już pomysły i motywację do pracy nad tym materiałem. Wróciłam na siłownię, trenuję taniec, dużo czytam, spędzam czas z najbliższymi i rozwijam swój biznes. Nie mam na co narzekać, bo staram się skupiać tylko na tym, co dobre w moim życiu - tak Honorata odpowiedziała na pytanie, co u niej słychać.

Myślicie, że Honorata Skarbek miałaby szansę na zwycięstwo w "Dance Dance Dance"?

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z gwiazdami 10 - uczestnicy. Kto wystąpi w 10. edycji programu? Sprawdź!