Honorata Skarbek rzuciła Smolastego? Informację o tym, że związek popularnej piosenkarki i wokalisty R&B to już przeszłość, opublikował we wtorek "Fakt" powołując się na znajomego gwiazdy. - Honorata od dawna dusiła się w tej relacji. Gdy przekonała się, że Smolasty nie traktuje jej poważnie, definitywnie się od niego odcięła - wyjaśnia informator gazety. Plotki o kryzysie w relacji między Honoratą Skarbek a Norbertem Smolińskim, bo tak naprawdę nazywa się ten młody artysta, krążą w mediach już od wielu tygodni. Finalistka 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" miała być rzekomo zazdrosna o fanki swojego chłopaka, z którymi ten chętnie miał spędzać czas po swoich koncertach. To właśnie dlatego postanowiła z nim zerwać?

Honorata Skarbek i Smolasty nie są już razem?

Honorata Skarbek ostatnie dwa tygodnie spędziła w Stanach Zjednoczonych, dokąd wybrała się bez Smolastego. Co ciekawe, plotki o tym, że związek tych dwojga wisi na włosku pojawiły się już w piątek, gdy piosenkarka przebywała jeszcze w Los Angeles. Tego dnia artystka i influencerka opublikowała na Instagramie fragment występu amerykańskiej piosenkarki Halsey z coverem opowiadającej o rozstaniu piosenki "Lucid Dreams (Forget Me)". Honka opatrzyła filmik dość znaczącym fragmentem tekstu utworu:

Wciąż widzę twoje cienie w moim pokoju
Nie mogę odebrać miłości, którą ci dałam
Do tego stopnia, że ​​kocham i nienawidzę cię
I nie mogę cię zmienić, więc muszę cię zastąpić

Co ciekawe, na piątek Honorata Skarbek zaplanowała premierę teledysku do swojego utworu pt. "Chora" z płyty "Sunset". Emocjonalna ballada z gościnnym udziałem raperki Wdowy opowiada o kryzysie w związku. Przypadek? Tego nie wiemy. Gwiazda na razie nie ustosunkowała się do medialnych doniesień na temat swojego związku. Dodajmy też, że na jej profilu na Instagramie nadal znaleźć można wszystkie wspólne zdjęcia z chłopakiem.

Zdjęcia Honoraty Skarbek i Smolastego znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SMOLASTY: "Nie zawsze gram koncerty na trzeźwo"