Co dwa tygodnie będziemy prezentować Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

RYBY 19 II – 20 III

Twój humor, entuzjazm, szczęście i kondycja będą teraz godne pozazdroszczenia. Postaw na zdobywanie wiedzy. Ważne rozmowy zaplanuj na 13–17 marca. W tych dniach owocne okażą się spotkania i wyjazdy służbowe. Wiadomości, jakie usłyszysz od konkurencji, dadzą ci wiele do myślenia. W relacjach z przełożonymi staraj się unikać dwuznacznych sytuacji, bo narazisz się na plotki. Wyjdziesz z długów pod warunkiem, że wreszcie zaczniesz wydawać mniej, niż zarabiasz. Być może ktoś z bliskich poprosi cię o drobną pożyczkę lub radę.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

♈ Baran »♎ Waga »
 ♉ Byk » ♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta » ♐ Strzelec »
♋ Rak »♑ Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »
♍ Panna » 

 

 

BARAN  21 III – 19 IV

Dom stanie się dla ciebie azylem, miejscem, w którym możesz poczuć się bezpiecznie. To najlepszy okres na rozpoczęcie oczyszczającej diety. Samotne Barany zwrócą uwagę na tych, którzy są stanu wolnego. Od 14 marca w pracy osiągniesz więcej, niż się spodziewasz. Twoja przebojowość sprawi, że szef pomyśli o tobie z wielkim podziwem.

 

BYK  20 IV – 21 V

Planety pomogą ci odnaleźć równowagę w życiu osobistym. Będziesz mogła sprawdzić moc przyjaźni nie tylko w słowach, ale również w czynach. Wyjaśnienie ewentualnych niedomówień odłóż jednak na później. Niewykluczone, że za sprawą układu planet dostaniesz zawodową propozycję, o której od dawna marzyłaś. Teraz zapisz się na fitness, a na pewno nie zabraknie ci wytrwałości.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

W sektorze partnerskim nadszedł czas na romantyczne podsumowania. Związki Bliźniąt z pierwszej dekady nabiorą rumieńców, a w ich codzienne życie wkradnie się nutka namiętności. Osoby urodzone w drugiej dekadzie muszą uważać, by zazdrość nie zniszczyła solidnych podstaw ich związku i nie doprowadziła do separacji. Single na miłość muszą poczekać. W dniach 13–17 marca unikaj używek.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Twój autorytet w pracy okaże się do tego stopnia niepodważalny, że każdy pomysł, który przedstawisz zwierzchnikom, otrzyma ich bezwarunkową akceptację. Raki w związkach będą musiały dokonać wyboru między przygodą a stabilizacją. Potajemne randki mogą się im szybko znudzić… Na ewentualne problemy z kręgosłupem pomocne okażą się masaże. 20 marca czeka cię uśmiech losu!

 

LEW  23 VII – 22 VIII

To dobry czas na szczere wyznania. Być może rozkochasz w sobie kogoś, kogo od dawna pragniesz. Jeśli urodziłaś się w drugiej dekadzie znaku, uważaj na konflikt z przyjaciółmi. Naucz się słuchać ludzi, którzy mają odmienne zdanie. W pracy wprowadzisz zmiany, które znacznie ułatwią ci kontakty biznesowe. Będzie okazja, żeby wykazać się spontanicznością oraz zaprezentować swoje talenty. Od 13 marca receptą na dobre samopoczucie okażą się lekkostrawna dieta i spacery.

 

PANNA  23 VIII – 22 IX

W relacjach partnerskich idealny moment na szczere rozmowy i trudne decyzje. Będziesz grała w otwarte karty, co i tobie, i partnerowi wyjdzie na dobre. Jeśli któreś z was ma coś na sumieniu, wszystko wyjdzie na jaw. Cokolwiek by się działo, bądź bardziej tolerancyjna. Jeżeli twoje zawodowe sprawy ostatnio nie układały się najlepiej, teraz nastąpi zwrot w dobrym kierunku. Po 18 marca kosmos gwarantuje ci przypływ energii i świetne samopoczucie.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Będziesz błyszczała i brylowała na towarzyskich spotkaniach. Wykorzystaj okazje i nawiązuj znajomości. To bardzo dobryna to czas. Samotnym przydarzą się romantyczne historie, a w małżeństwach zapanuje miła atmosfera. Planety obiecują nawet powiększenie rodziny. Po 14 marca, jeśli przyłożysz się do obowiązków w pracy, satysfakcja finansowa gwarantowana. Atmosfera w firmie będzie napięta, nie wdawaj się w dyskusje, bo łatwo mogą się przerodzić w próbę sił.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Kosmos nastroi cię optymistycznie. A kolegaz pracy… wyśle ci miły uśmiech. Samotne osoby nie powinny szukać miłości na siłę. Wkrótce sama pojawi się i zastuka do waszych serc. Zaobrączkowanych czeka dużo sympatycznych chwil. Większego znaczenia nabiorą dla ciebie przyjaźnie, szczególnie z ludźmi, dzięki którym masz szansę rozwijać się duchowo. Nie zapominaj o małych przyjemnościach.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Samotnym planeta Wenus przygotowała niespodziankę – przypadkowa znajomość może przerodzić się w gorący romans. Pamiętaj jednak, że miłość trzeba pielęgnować, a wtedy naprawdę rozkwitnie. To świetny czas na medytację i poznawanie własnego wnętrza. W dniach 14–16 marca będziesz musiała wykazać świętą cierpliwość dla humorów swojego szefa. Ale w pracy osiągniesz wyznaczone cele.

 

SKORPION  23 X – 21 XI

Wolne Skorpiony będą w pełni korzystać z uroków życia. Planety pomogą im wydobyć swój naturalny seksapil. Jeśli to możliwe, zaplanuj krótki wypoczynek albo przynajmniej unikaj przemęczenia, bo twój organizm będzie wyjątkowo wrażliwy i podatny na atak wirusów. Wzbogać dietę w potas i wapń. W dniach 11, 15, 17 marca kontroluj wydatki.

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

To idealny moment, żeby znaleźć dla siebie więcej czasu – przeczytać interesującą książkę, posłuchać ulubionej muzyki. W dniach 12–16 marca dzięki pozytywnemu nastawieniu załatwisz ważne sprawy w urzędach i bankach. Poszukujący pracy otrzymają ciekawe propozycje. Planety sugerują, że nadszedł czas, byś wreszcie przestała się martwić, czy sprostasz wymaganiom.