Co dwa tygodnie będziemy prezentować Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

Baran 21 III – 19 IV

Staraj się relaksować i dbać o siebie. Będziesz wysyłać uwodzicielskie fluidy. Ktoś nowo poznany czeka na znak sympatii. Osoby po przejściach mają szansę się zakochać i to z wzajemnością. Zrozumiesz, że warto czasem schować dumę do kieszeni. W dniach 25–29 marca czekają cię spore sukcesy, pod warunkiem że nie przecenisz swoich możliwości. Nie ulegaj emocjom, naucz się panować nad sobą i uważaj na to, co mówisz. Fortuna ześle ci talent do pomnażania pieniędzy. Wystarczy ci na wszystkie rachunki i kobiece zachcianki.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta »♐ Strzelec »
♋ Rak »♑ Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »
♍ Panna »♓ Ryby »
♎ Waga » 

 

BYK  20 IV – 21 V

Otworzy się przed tobą mnóstwo możliwości. Twoje pomysły zostaną wreszcie docenione. W dniach 1–4 kwietnia Byki będą musiały dać z siebie wszystko. Przyjmij propozycję dodatkowej współpracy, bo pieniądze będą ci potrzebne. Nie przesadzaj z miłosnymi deklaracjami. Wenus skłoni cię również do refleksji na temat rodzinnych problemów.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Wkrótce czeka cię miła podróż. Jeżeli nie masz partnera, czeka cię romans.  Problemy finansowe na razie uda się rozwiązać, ale szukaj nowego źródła dochodu. Zyskasz szacunek w kręgach wpływowych ludzi biznesu. Zdobędziesz też poufne informacje. Dobre wiadomości ze strony urzędu skarbowego lub banku. W dniach 27–30 marca ktoś będzie wysyłał w twoją stronę znaczące sygnały. 

 

RAK  22 VI – 22 VII

Pomyślny wpływ gwiazd zapewni ci czas wypełniony przyjemnościami. W stałym związku znów robi się namiętnie. Skup się na rzeczach ważnych. Szukasz nowej posady? Wkrótce może pojawić się oferta, która spełni twoje oczekiwania. Ryzykowna inwestycja przyniesie profi ty. Po 2 kwietnia zdobędziesz coś, o co od dawna zabiegasz. Sprzymierzeńców szukaj wśród Baranów.

 

LEW  23 VII – 22 VIII

Życie popłynie stabilnie, bez większych fajerwerków. Z pozytywnego myślenia mogą narodzić się dobre pomysły i rozwiązania. Masz teraz większe niż zwykle predyspozycje do zawierania ciekawych znajomości i odkrywania nowych pasji. Współpracownik kopie pod tobą dołki? Nie przechodź nad tym do porządku dziennego, działaj zdecydowanie, a sprawiedliwość będzie po twojej stronie.

 

PANNA  23 VIII – 22 IX

Jeśli dopadnie cię wiosenna infekcja, na antybiotyki decyduj się jedynie w ostateczności. Wspomagaj się aromaterapią i ziołami. Układ astralny pozwoli ci z powodzeniem ruszyć do walki o rzeczy, na których najbardziej ci zależy. W dniach 2–5 kwietnia mogą wyzwolić się tendencje rywalizacyjne. W miłości czas pełen namiętnych wyznań. Partner będzie cię dopingował, inspirował. Może odnajdziesz się w sztuce? Samotni nie uciekną przed porywem wielkiej namiętności.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Nadchodzące dni zapowiadają się wspaniale. Uda ci się zrealizować prawie wszystko, co sobie zaplanujesz. Powiedzie się zarówno Wagom prowadzącym własny biznes, jak i zatrudnionym w korporacjach. W życiu miłosnym nie grozi ci monotonia. 28 marca warto zacząć od uśmiechu do kogoś sympatycznego. Wymagania twoich bliskich wobec ciebie wyraźnie wzrosną. Życie domowe pociągnie za sobą spore wydatki. A może zaprosisz przyjaciół na kolację?

 

SKORPION  23 X – 21 XI

Nie zabraknie ci rozrywek i poczucia, że jesteś atrakcyjna Możesz odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne lub zainteresować się parapsychologią oraz oddziaływaniem duszy i ciała. Po 2 kwietnia trzeba będzie załatwić zaległą sprawę w urzędzie lub banku. Finansowo powiedzie ci się trochę gorzej, możesz mieć problemy z zaplanowaniem wydatków. Nie wszystko da się przewidzieć, musisz więc by bardziej elastyczna. Unikaj dużych pożyczek.

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

Sukces zawodowy będziesz zawdzięczać wyłącznie sobie. Twoja samodzielność i zdecydowanie upewnią szefa, że może ci powierzyć najbardziej odpowiedzialne zadania. Zaimponujesz też współpracownikom, którzy obdarzą cię prawdziwym zaufaniem. Po 3 kwietnia spodziewaj się pozytywnego zakończenia wielu spraw – także tych majątkowych.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Życie towarzyskie przyniesie ci teraz mnóstwo niespodzianek, choć nie wszystkie okażą się miłe. Wieczory częściej spędzaj z drugą połówką. Jeśli jesteś jeszcze wolna, niełatwo będzie cię usidlić. Dni 1–4 kwietnia to dla ciebie świetny czas i na skończenie projektu, i rozpoczęcie działań, które w niedługim czasie przyniosą pozytywne efekty. Myśląc o zmianie pracy, nie kieruj się tylko wysokością pensji. 

 

 

WODNIK  20 I – 18 II

Dogadasz się z każdym. Masz szansę sprawdzić się jako dobry organizator, a za tym mogą pójść wymierne sukcesy. Przed tobą wyjątkowo dobry czas na pomnażanie majątku. Pojawią się całkiem liczne okazje na przyzwoity zarobek. Nowy znajomy bardzo ci przypadnie do gustu. Pamiętaj jednak, by zbyt wcześnie nie otworzyć przed nim swojego serca. 28 marca zrób coś dobrego dla zdrowia.

 

 

RYBY  19 II – 20 III

Gwiazdy będą cię kusić pragnieniami poznania innych kultur i idei intelektualnych. Twoje sprawy zawodowe zapowiadają się rewelacyjnie, pod warunkiem że będziesz dynamiczna w działaniu. Po 29 marca masz szansę na realizację marzeń jeszcze z czasów dzieciństwa. Dojdziesz do porozumienia z rodzeństwem i rodzicami. 5 kwietnia sprzyjać ci będzie nieziemskie szczęście.