Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

STRZELEC 22 XI – 21 XII
Zaczyna się dobry czas na zawieranie nowych znajomości, które mogą zaowocować przyjaźnią, a nawet miłością. Układ planet zapowiada sukces niezależnie od branży, w jakiej pracujesz. Na podwyżkę będziesz musiała jeszcze trochę poczekać, ale wszystko jest na dobrej drodze. Znakomicie dogadasz się z przełożonymi i współpracownikami. Po 2 grudnia spodziewaj się pozytywnych wiadomości z urzędu lub banku.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♌ Lew »♓ Ryby »
♍ Panna »♈ Baran »
Waga »♉ Byk »
♏ Skorpion »♊ Bliźnięta »
♑ Koziorożec »♋ Rak »
♒ Wodnik » 

 

 

 

LEW 23 VII – 22 VIII

Zatroszcz się o siebie: nie przejadaj się, dużo śpij i pielęgnuj ciało – od razu poczujesz się lepiej. Możesz liczyć na wsparcie kogoś, kto doceni twój talent i możliwości. Rodzina będzie teraz na pierwszym planie, a od 10 grudnia fortuna zacznie się do ciebie uśmiechać. Dzięki zdolnościom dyplomatycznym przetrwasz zbliżające się zawirowania w firmie. Dbaj o dobrą atmosferę, uważaj na intrygi strzelca.

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Wenus zwiastuje stabilizację w życiu osobistym. Dojdziesz do porozumienia z partnerem i w waszej rodzinie nareszcie zapanuje spokój. Rady przyjaciół pomogą ci w niejednej trudnej sytuacji. Szczególnie serdeczne stosunki będą cię łączyły z bykiem. W dniach 2-8 grudnia, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję finansową, dobrze się zastanów. W sferze zawodowej dobra passa. O awans lub lepszą posadę nie będzie trudno.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Potrzebujesz spokoju i wyciszenia. To dobry czas, by zadbać o kondycję, zapisz się na basen albo fitness. Przyjaciel nakłoni cię do zainwestowania w hobby. Im bardziej będzie ono niezwykłe, tym lepiej dla ciebie. W pracy unikaj komentowania cudzych wpadek, bo ktoś złośliwy chętnie wypomni ci twoje słabości. Od 2 grudnia czeka cię szczęście w sferze osobistej. Możesz też spodziewać się odwiedzin – będzie wesoło.

 

SKORPION 23 X – 21 XI

Znajdź czas na to, co sprawia ci przyjemność. Czytaj interesujące książki, słuchaj ulubionej muzyki, kup sobie coś ładnego albo pójdź do kina z kimś, kogo kochasz. 6 grudnia odczujesz przypływ energii seksualnej i potrzebę bliskości z partnerem. W sprawach finansowych będziesz szukać niezależności. Rozmawiając z szefem, skłaniaj się raczej ku kompromisowi, zamiast za wszelką cenę stawiać na swoim.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Znajdziesz więcej czasu dla siebie. Samopoczucie poprawi ci słuchanie muzyki. Być może czeka cię trudna rozmowa z przyjacielem. Jeżeli do niej dojdzie, spokojnie wyjaśnij z nim stare problemy. Koziorożce pozostające w związku małżeńskim odkryją w swoich drugich połówkach zalety, których wcześniej nie dostrzegały. Spodziewaj się zaległego przelewu albo zwrotu podatku. Od 4 grudnia będziesz podatna na przeziębienia, dbaj o siebie.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Zatroszcz się o zdrowie, wypoczywaj i większą wagę przywiązuj do diety. 8 grudnia może cię dopaść zmęczenie i spadek nastroju. Będziesz spragniona erotycznych wrażeń, co bardzo ucieszy twojego partnera. Nie zapominaj o swoich znajomych – szczególnie strzelec i ryba będą potrzebowały twojej pomocnej dłoni. Saturn nie zapowiada wielkich pieniędzy, ale na brak gotówki nie będziesz narzekała. Jest szansa na dodatkowe zlecenia.

 

RYBY  19 II – 20 III

Zaczniesz szukać nowych wyzwań i inspiracji w każdej sferze życia. Uśmiech od kogoś sympatycznego wprawi cię w miły nastrój. Dzięki przychylności planet z większą łatwością uporządkujesz teraz relacje z innymi ludźmi – również te małżeńskie oraz uczuciowe. Masz teraz też szansę na umocnienie swojej pozycji w firmie. Wydatki planuj z głową, ponieważ na większy przypływ gotówki możesz liczyć dopiero po 13 grudnia.

 

BARAN  21 III – 19 IV

Przed tobą teraz pomyślny okres w sprawach osobistych! Czas zakończyć relacje miłosne, w których od dłuższego czasu brakuje ci powietrza. W pracy nadchodzą pozytywne dla ciebie zmiany. Zaufaj temu, kto od dawna ci sprzyja. To z nim warto zastanowić się nad nowym biznesem! Po 7 grudnia uważaj na szybkie pożyczki i okazyjne zakupy. Mogą się okazać zwykłym chwytem marketingowym. Zacznij bardziej dbać o swoje zdrowie.

 

BYK  20 IV – 21 V

Doskonały moment dla par, które myślą o małżeństwie. Między 9 a 13 grudnia Wenus rozbudzi w tobie energię! W relacjach ze współpracownikami staraj się być obiektywna. Byki szukające nowej posady muszą uzbroić się w cierpliwość i trenować optymistyczne podejście do życia. W finansach podejmuj śmiałe kroki – masz pełną przychylność gwiazd. Planując wydatki, nie odmawiaj sobie drobnych przyjemności.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

W relacjach rodzinnych same miłe chwile: w twoim związku zapanuje harmonia i porozumienie. Bliźnięta bez pary mogą
liczyć na uśmiech gwiazd. Załatw zaległe sprawy, dostosuj się do okoliczności i wykorzystaj to, co niesie los. Szczególną
pomoc okaże ci ktoś spod znaku Koziorożca lub Ryb. Gwiazdy sprawią, że 13 grudnia poczujesz się wyjątkowo atrakcyjnie. Na dolegliwości związane z kręgosłupem najlepsze będą długie spacery.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Sprzyjający czas dla singli – właśnie teraz poznasz kogoś, kto ogrzeje twoje spragnione miłości serce. Zrozumiesz, że krytyczne uwagi krewnych wypowiadane są w dobrej wierze. 6 grudnia może być początkiem wyjątkowej aktywności w biznesie. Udowodnisz szefowi, że bez ciebie nie dałby rady. Błyskawicznie spełnisz jego polecenia, a kompetencje i pomysłowość, jakimi się wykażesz, sprawią, że będzie musiał nagrodzić cię premią.