Co dwa tygodnie będziemy prezentować Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

Baran 21 III – 19 IV

Układ planet będzie sprzyjać sfinalizowaniu intratnych przedsięwzięć i pomoże w osiągnięciu zawodowych sukcesów. Możesz liczyć na znakomite układy ze współpracownikami. Finansowo będziesz sobie nieźle radzić. W dniach 9–14 kwietnia bądź ostrożniejsza w kwestiach związanych z przepisami, podatkami, kredytami itp. Jeśli znajdujesz się w konflikcie z jakimś krewnym, właśnie teraz zakończysz ten spór. Między tobą a twoim partnerem na nowo rozkwitnie namiętność, a wokół wolnych Baranów aż zaroi się od zalotników. Nie przegap ich spojrzeń!


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta »♐ Strzelec »
♋ Rak »♑ Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »
♍ Panna »♓ Ryby »
♎ Waga » 

 

BYK  20 IV – 21 V

Kosmos zwiastuje bardzo miły czas. Niezapomniane chwile spędzisz na łonie natury. Jeśli planujesz upiększyć mieszkanie, przestań się wahać i podejmij decyzję o remoncie. Nie zabraknie ci popmysłów! Uważaj na rady znajomego Wodnika – mogą być nieszczere i wyprowadzić cię na manowce. Od 13 kwietnia planety zapowiadają nowe szanse zawodowe.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Nadchodzące dni zwiastują pomyślność w każdej dziedzinie życia. Będziesz się cieszyła dobrym zdrowiem. Trudne sprawy osobiste rozwiążą się same. W relacjach z dziećmi uważaj, by nie podejmować pochopnych decyzji. Pamiętaj, że każdy wiek rządzi się swoimi prawami. Od 12 kwietnia sporo dodatkowych wydatków, ale pieniędzy ci wystarczy. Jeśli ktoś poprosi cię o wsparcie, postaraj się pomóc. 

 

RAK  22 VI – 22 VII

Jeśli jesteś singielką, najgorętsze flirty czekają cię w dniach 10–13 kwietnia. Masz szansę poznać kogoś, kto wniesie w twoje życie wiele radości. W stałych związkach bez większych zmian. Uświadomisz sobie jednak, jak ważny jest dla ciebie twój partner. Puścisz w niepamięć dawne żale, wybaczysz mu jego niedoskonałości. Zaraz po 11 kwietnia tempo twojego zawodowego życia wzrośnie. Wykorzystaj to!

 

LEW  23 VII – 22 VIII

Pewne sprawy, z którymi dotąd nie mogłaś ruszyć z miejsca, teraz nabiorą dużego przyspieszenia. Wszelkie kontakty służbowe przebiegną nad podziw sprawnie. Jeśli szukasz nowej posady, zrobisz duże wrażenie na pracodawcy podczas rozmowy kwalifi kacyjnej i postarasz się o wysoką pensję. W dniach 11–12 kwietnia udadzą się większe zakupy. W rodzinach atmosfera nie będzie wymagać wiele do życzenia.

 

PANNA  23 VIII – 22 IX

Dom stanie się dla ciebie azylem. Idealny czas na miłość i seks. Słowa, jakie padną między tobą a seniorami rodu, mogą zaważyć na waszej przyszłości. Jeśli zechcesz znaleźć sobie nowych znajomych, uważaj, by nie wpakować się w kłopoty. Ich intencje nie muszą być wcale szczere. Nie żyj ponad stan – niech wystarczy ci to, co masz. Na większy przypływ gotówki możesz liczyć po 13 kwietnia. Szczególną pomoc w biznesie może ci okazać ktoś spod Koziorożca bądź Skorpiona.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Będziesz brylowała na towarzyskich spotkaniach, więc jeśli wciąż jesteś sama, poznasz kogoś interesującego. Związki z dłuższym stażem czeka wiele radości w codziennym życiu. Może się zdarzyć, że zacznie cię nudzić nadopiekuńczość rodziny. W pracy lepiej dogadasz się teraz z kobietami niż z mężczyznami. Nie bój się konkurencji – jesteś na wygranej pozycji. Doskonale zorganizujesz sobie czas, więc zaległości ci nie grożą. Po 9 kwietnia ważna rozmowa z szefem.

 

SKORPION  23 X – 21 XI

Unikniesz chandry, jeżeli pozwolisz sobie na kulinarne przyjemności. Silna wola pozwoli ci pozbyć się uzależnień. Znakomity czas do podróżowania. Przełam schematy i wyjdź poza rutynę. W sektorze zawodowym działaj zdecydowanie! Niewykluczone, że w pewnym momencie pomyślisz o zmianie pracy. Nie doprowadzaj do konfliktu ze zwierzchnikami, bo będziesz tego żałowała. 7, 11 i 13 kwietnia bądź ostrożna, zwłaszcza jeśli wiąże się to z inwestowaniem na giełdzie.

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

Trzeba będzie zadbać o poprawę formy i zgubić zbędne kilogramy. Nie będziesz narzekać na brak atrakcji towarzyskich. Zakochane pary powinny znaleźć czas dla siebie. W biznesie będziesz bystra, pomysłowa i komunikatywna. Bez obawy możesz przystępować do wszelkich testów i ustnych prezentacji. 7 kwietnia może być trudno współpracować z szefem.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

W twoim życiu będzie się działo! Każdy, z kim chcesz się spotkać, znajdzie dla ciebie czas. Zaangażujesz się w znajomość internetową, ulegniesz wirtualnej fascynacji. Stare sprawy rodzinne zostaw w spokoju, pozwól, żeby potoczyły się własnym torem. Od 7 kwietnia doskonale powinny się ułożyć stosunki w pracy. Bądź otwarta na wszelkie okazje! Nie przegap ich, jeśli chcesz poprawić swoje finanse. 

 

WODNIK  20 I – 18 II

Wenus doda ci seksapilu i elegancji. W dniach 7–11 kwietnia przed samotnymi Wodnikami szansa na fajną randkę. Zakochanych będzie przepełniać szczęście. Po 8 kwietnia wspólnik lub inna ważna osoba postawi przed tobą ambitne wyzwania – będziesz miała okazję wykazać się swoimi znakomitymi zdolnościami. Zapragniesz też otoczyć się luksusem i skończysz z narzekaniem na brak pieniędzy.

 

RYBY  19 II – 20 III

Twoje możliwości zostaną docenione. W kontaktach towarzyskich wskazana jest empatia. Możesz poznać wpływowych ludzi. Z większym optymizmem spojrzysz na sytuację finansową. W firmie zagości miła stabilizacja. 10 kwietnia spodziewaj się korzystnych zbiegów okoliczności na każdej płaszczyźnie. Wkrótce będziesz musiała podjąć kilka ważnych decyzji. Wsparcie przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony.