Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

KOZIOROŻEC 22 XII – 19 I
To dobry moment na wszelkie zabiegi wspomagające urodę. Będziesz potrzebowała dużo energii, bo dni 14-20 stycznia będą wyjątkowo intensywne. Nie zmuszaj się do robienia rzeczy, na które nie masz ochoty! Wpływy planetarne sprzyjają grającym na giełdzie, a także rozpoczynają- cym nowy biznes. Poznasz ludzi, którzy zainspirują Cię do kreatywnych działań. W stałych związkach dużo erotyzmu.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♌ Lew »♓ Ryby »
♍ Panna »♈ Baran »
Waga »♉ Byk »
♏ Skorpion »♊ Bliźnięta »
Strzelec »♋ Rak »
♒ Wodnik » 

 

 

 

LEW 23 VII – 22 VIII

Uwierz w swoje możliwości! Sukces w każdej dziedzinie jest na wyciągnięcie ręki. Odważniej podejmuj nowe wyzwania, a wszystko pójdzie po Twojej myśli. W dniach 19-22 stycznia w sferze finansów pojawią się nowe możliwości. Dostaniesz też zaproszenie na elegancką kolację. Potrzebujesz teraz więcej ruchu na świeżym powietrzu. Bądź wobec siebie bardziej wyrozumiała, a nie będziesz miała problemów ze snem.

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Wzmacniaj samoocenę. Bądź uprzejma wobec osób z najbliższego otoczenia. To dobry okres na zażegnanie delikatnych sporów towarzyskich. Jeśli dostrzeżesz, jak dużą rolę w przyjaźni odgrywa szczerość, wygrasz los na loterii. Uzgodnij z partnerem kwestie materialnej sfery życia. Pamiętaj, że pośpiech to zły doradca. W dniach 13-20 stycznia uważaj, by nie pominąć ważnej sprawy.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Poznasz kogoś, kto okaże się dla ciebie ważny. Nie przegap tej szansy i nie wystrasz nowego adoratora zbyt wygórowanymi wymaganiami. Naucz się sztuki kompromisu. Czekają Cię zawodowe sukcesy, ale nie przeceniaj swoich możliwości i unikaj zaległości. Możesz liczyć na zastrzyk gotówki. W dniach 14-18 stycznia zły wpływ na Twoje zdrowie będą miały warunki atmosferyczne.

 

SKORPION 23 X – 21 XI

Gwiazdy natchną Cię twórczo i ułatwią wejście w towarzystwo ludzi bogatych. Jeśli masz artystyczny zawód, spodziewaj się sukcesów. W dniach 14, 17, 22 stycznia nie bagatelizuj drobnostek, bo możesz popaść w tarapaty. Jeśli szukasz nowej pracy, bądź dobrej myśli. Otrzymasz ciekawą propozycję. Zamężne Skorpiony poświęcą więcej uwagi ukochanej osobie, co przyczyni
się do rozkwitu uczuć.

 

STRZELEC 22 XI – 21 XII
Czas, byś spełniła swoje marzenia! Ale romantyczne przygody nie będą sprzyjały skupianiu się na sprawach zawodowych. W gwiazdach masz zapisane dobre układy w instytucjach finansowych. Inwestuj w nieruchomości! 15 stycznia możesz być w gorszym nastroju, postaraj się tego dnia wyciszyć i nie wdawaj się w kłótnie. Jeśli zmienisz nawyki żywieniowe, problem z nadwagą zniknie.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Gwiazdy będą łaskawe dla Twojego zdrowia. Powodów do radości też Ci teraz nie zabraknie. Jeśli oczekujesz zaręczynowego pierścionka,  możesz być pewna, że wszystko zmierza we właściwym kierunku. W pracy wykorzystasz swoje mocne strony. Ważne rozmowy zaplanuj na 13-15 stycznia. Pod wpływem układu planet łatwo przekonasz innych do swoich racji. Może zapiszesz się na warsztaty samorozwoju?

 

RYBY  19 II – 20 III

Przepełni Cię chęć poznawania świata. Zrelaksowana osiągniesz szczyt swoich możliwości. Jeśli jesteś singielką, 14-22 stycznia czeka Cię gorący flirt. Ryby żyjące w stałych związkach rozkwitną dzięki partnerowi, który wreszcie okaże, jak bardzo zależy mu na dobrych relacjach między wami. Masz zielone światło dla nowych inwestycji. Dużo przyjemności dadzą Ci teraz zakupy.

 

BARAN  21 III – 19 IV

Będziesz w dobrym humorze. Nabierzesz ochoty na wyjazdy, poczujesz potrzebę ruchu i zabawy. W miłości nie udawaj i bądź sobą, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoim życzeniem. W pracy nowe zadania zmotywują Cię do działania. Odważnie zaprezentuj swoje pomysły – okażą się strzałem w dziesiątkę. W dniach 15-17 stycznia dadzą o sobie znać stare dolegliwości. Skonsultuj się z lekarzem.

 

BYK  20 IV – 21 V

Zaimponujesz wszystkim pewnością siebie i optymizmem. Ale popracuj nad relacjami ze swoją drugą połówką. Jeśli jesteś bez pary, zwróć uwagę na kogoś, kto od dawna wysyła Ci uśmiechy. W Twoim otoczeniu szykują się radykalne zmiany, ktoś wróci, ktoś wyjedzie, ktoś weźmie ślub, a ktoś inny rozwód. Po 13 stycznia Twoje działania biznesowe okażą się skuteczne, a ich wyniki będą na wysokim poziomie. Usłyszysz też słowa, na które czekałaś.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Potrzebujesz teraz nowych inspiracji – zapewni Ci je obcowanie ze sztuką albo nowe grono znajomych. Będziesz kreatywna i chętna do nauki. Jeśli chcesz zmienić pracę, po 22 stycznia pojawi się na to szansa. Wkrótce Twoja kariera może nabrać niesamowitego tempa. Świetnie poradzisz sobie na szkoleniach i prezentacjach. Konkurencja będzie bez szans! Ale rób wszystko, by uniknąć długów. Jeżeli to możliwe, nie bierz teraz pożyczek.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Wykorzystaj doświadczenie i nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić dzisiaj. Celebruj spotkania z przyjaciółmi. Uważaj na nowych znajomych, bo możesz się rozczarować. Nie lekceważ plotek/ Słuchaj rad starszej osoby z rodziny. Wenus sprzyja parom, a zatem w Twoim domu zagości spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli czekasz na  irt, bądź dobrej myśli. W dniach 21-24 stycznia uważaj na zatargi z urzędnikami.