Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

WODNIK 20 I - 18 II
Będziesz w doskonałej formie psychicznej i fizycznej. By poprawić atmosferę w firmie, zaproponuj kolegom wypad do pubu albo kina. Szef spojrzy na Ciebie przychylnie i doceni Twoją ciężką pracę. Pozytywnie zakończysz też kilka trudnych spraw. Być może zdecydujesz się na zakup nowego auta. 10 lutego zacznie się okres obfitujący we flirty i gorące romanse, które przyniosą Ci dużo satysfakcji.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♌ Lew »♓ Ryby »
♍ Panna »♈ Baran »
Waga »♉ Byk »
♏ Skorpion »♊ Bliźnięta »
Strzelec »♋ Rak »
Koziorożec » 

 

 

 

LEW 23 VII – 22 VIII

Otrzymasz wsparcie od kogoś, kto docenia Twój talent. W rozmowach ze współpracownikami korzystaj ze sztuki dyplomacji. Spodziewaj się propozycji dodatkowej pracy. Jeśli w Twoim związku panuje nerwowa atmosfera, wyjedź na weekend we dwoje – pomoże Wam ostudzić emocje i dojść do porozumienia. W dniach 12, 13 i 15 lutego odpocznij w gronie przyjaciół.

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Wenus zapewni Ci sukces w sprawach osobistych. Pary ze stażem z powodzeniem będą realizowały wspólne plany, dzięki czemu na nowo odkryją uroki życia we dwoje. Znajdziesz sposób na przekonanie współpracowników do swoich pomysłów. Po 14 lutego pochłonie Cię zarabianie pieniędzy. Jeśli się postarasz, być może nie będziesz już musiała się martwić o swój budżet.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Spotkasz teraz wielu ciekawych ludzi, którzy mogą stać się Twoimi przyjaciółmi. Po 9 lutego zajmij się sprawami praktycznymi. W firmie nie spoczywaj na laurach, bo szef będzie miał Cię na oku. Zapisz się na szkolenia – zdobyte dyplomy i wiedza bardzo Ci się przydadzą. Zadbaj o odporność! Nie zapominaj, że co jakiś czas warto wykonać badania kontrolne.

 

SKORPION 23 X – 21 XI

Regularne uprawianie sportu pomoże Ci utrzymać dobrą kondycję i nie będziesz się martwić o swoje zdrowie. Układ planet w sektorze związanym z miłością wróży dobre dni! Uwierz w siebie i nie wstydź się swoich pomysłów, dzięki nim masz szansę na sukces finansowy. W dniach 11 i 19 lutego stroń od fałszywych przyjaciół. Nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje!

 

STRZELEC 22 XI – 21 XII

Receptą na stres okaże się namiętność. Burzliwe życie seksualne rozładuje napięcie i scementuje Wasz związek. Rozkwitnie Twoje życie towarzyskie. Sympatyczny wieczór czeka Cię w dniach 12–18 lutego. Zatroszcz się o dobre samopoczucie swoich przyjaciół. Będziesz zdolna do wyjątkowego wysiłku, dlatego osiągniesz więcej, niż planowałaś. Pieniądze nie będą teraz stanowiły problemu.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Wolny czas wykorzystasz na odbudowanie sfery duchowej i intelektualnej. Wobec przyjaciół bądź teraz bardziej tolerancyjna. Kosmos gwarantuje Ci pomyślne załatwienie pilnych spraw rodzinnych. W dniach 9–13 lutego kochana osoba zaskoczy Cię czymś miłym. Przypomnisz sobie wasze pierwsze randki. Decyzje dotyczące sporych inwestycji konsultuj z kimś, kto się na tym dobrze zna. Unikaj hazardu.

 

RYBY  19 II – 20 III

Odkryjesz w sobie ogromny potencjał ciepła i tolerancji dla innych ludzi. Wybierzesz się na przegląd filmów albo do muzeum. Czekają cię niespodzianki, zaskakujące propozycje i wiadomości. Przypadkowa rozmowa okaże się początkiem interesującej znajomości. Ale nie wyciągaj pochopnych wniosków, pierwsze wrażenie bywa mylące. Między 15 a 17 lutego możesz mieć kłopoty z gardłem. Bierz witaminy!

 

BARAN  21 III – 19 IV

Dostaniesz zastrzyk energii i optymizmu. Najwyższy czas zakończyć relacje, w których brakuje powietrza. Barany z obrączką na palcu  zapragną więcej swobody, ale nie szukaj tajemnicy tam, gdzie jej nie ma. W dniach 12–16 lutego mogą pojawić się kłopoty finansowe w wyniku niespodziewanych wydatków na dom. Kosztować Cię to będzie trochę nerwów, ale wszystko zakończy się dobrze.

 

BYK  20 IV – 21 V

Koniecznie zrób coś dla siebie. Gwiezdna pogoda zwiastuje ożywienie w życiu towarzyskim. Planując podróż, zorganizuj wszystko wcześniej. Wyjazdy last minute nie spełnią Twoich oczekiwań. Będziesz za to otwarta na nowe kontakty biznesowe, a podczas negocjacji dopisze Ci szczęście. Ale pamiętaj, że nadmierny optymizm może zakończyć się rozczarowaniem. Po 13 lutego nie inwestuj w niepewne interesy.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Bez względu na okoliczności pielęgnuj w sobie pogodę ducha. Szykuje się wspaniały wyjazd! Wydasz na niego sporo pieniędzy, ale będziesz miała co wspominać. Czeka Cię poważna rozmowa ze starym przyjacielem, która zażegna poważniejszy konflikt. W rodzinie szczęśliwe wydarzenia. Od 9 lutego pomyślny czas w sprawach zawodowych. Precyzyjne myślenie będzie teraz Twoim atutem.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Skorzystaj z okazji, by trochę odpocząć. Najlepszą formą ruchu będzie dla Ciebie pływanie. W dniach 9-13 lutego nie lekceważ kłopotów ze zdrowiem – lekka infekcja może mieć poważne konsekwencje. W stałych związkach ciche dni i romantyczne noce. By poprawić relacje z partnerem, bądź dla niego życzliwsza. Samotne
Raki ktoś zacznie swatać. Finanse oddaj we władzę intuicji. Dostaniesz ważny list