Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

RYBY 19 II - 20 III
Nie dopuść do przeziębienia. Jeśli przemarzniesz, zrób sobie gorącą kąpiel z dodatkiem lawendy. Większość spraw osobistych zacznie układać się po Twojej myśli. Wykorzystaj dobrą koniunkturę planetarną. W sektorze zawodowym nie możesz sobie pozwolić na zaniedbania. Pilnuj terminów, uporządkuj korespondencję i nie daj się wciągnąć w żadne intrygi. Poszukaj kontaktu ze sztuką.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♌ Lew »♈ Baran »
♍ Panna »♉ Byk »
Waga »♊ Bliźnięta »
♏ Skorpion »♋ Rak »
Strzelec »♒ Wodnik »
Koziorożec » 

 

 

LEW 23 VII – 22 VIII

Wygrasz z lenistwem i zaczniesz ćwiczyć, a osoba, na której od dawna Ci zależy, wreszcie zwróci na Ciebie uwagę. Nie obawiaj się okazywania sympatii. Lepszej atmosfery w firmie spodziewaj się po 1 marca. Twoje starania zostaną docenione i nagrodzone przez pracodawcę. Ostrożnie podchodź do porad współpracowników. Zdaj się na intuicję, na niej zawsze możesz polegać! 

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Umiejętność dostosowania się do nowych okoliczności zapewni Ci sukces. Wytycz sobie ambitne cele, a z Twoim darem przekonywania osiągniesz to, co zechcesz. To dobry moment na zmianę wystroju kuchni. W nowym otoczeniu będziesz mogła z fantazją przygotowywać ulubione potrawy – nie zapominaj o afrodyzjakach! W dniach 23-27 lutego uważaj na osoby fałszywie skromne. 

 

WAGA  23 IX – 22 X

Wyeksponuj swoje atuty. Gwiazdy będą sprzyjać harmonii w kontaktach z otoczeniem. Warto postawić czytelną granicę pomiędzy oczekiwaniami, które mają wobec Ciebie inni, a Twoimi potrzebami. Sprawy służbowe zostawiaj przed drzwiami domu. Po 2 marca możesz nawiązać bliższy kontakt z kimś, z kim łączyły Cię dotychczas oficjalne stosunki.

 

 ♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Spotkasz na swojej drodze wiele ciekawych osób, z którymi połączą Cię wspólne cele. Nie opieraj się zmianom, jakie wokół ciebie zachodzą. W dniach 23, 25, 27 lutego wymagania przełożonych zaczną Cię przerastać. Sytuacja wyda Ci się bez wyjścia, ale drobne zaniedbania ujdą Ci płazem. Gwiazdy pomogą wyleczyć Twoją duszę i ciało. Zwłaszcza jeśli nękają Cię chroniczne dolegliwości.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Twoim głównym atutem będzie urok osobisty. Będziesz miała wiele cierpliwości dla dzieci i seniorów rodu. Przyjaciel złoży Ci propozycję wspólnego wyjazdu. W dniach 24-26 lutego bądź ostrożna przy podpisywaniu umów, szczególnie gdy w grę będą wchodziły pieniądze. Powstrzymaj się też od ich wydawania! Samotne Strzelce powinny częściej wychodzić z domu. Miłość na Was czeka!

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Wenus sprzyja szalonej zabawie! W stałych związkach możliwe nieporozumienia. Pokłócicie się o pieniądze, głównie o to, kto wydaje ich za dużo i na co. W sprawach zawodowych szczęście zacznie Ci sprzyjać, więc z entuzjazmem przystąpisz do realizacji ambitnych planów. W dniach 3-7 marca unikaj biurowych intryg. Zajmij się tym, co wymaga uporządkowania.

 

♈ BARAN  21 III – 19 IV

Opiekuńcze planety zadbają, byś nie narzekała na brak powodzenia na każdej płaszczyźnie życiowej. Jeśli jesteś w stałym związku, Wenus przyniesie Ci szczęście, a partner da Ci wsparcie. Dzięki zdolnościom dyplomatycznym i urokowi osobistemu uda ci się przetrwać zawirowania w firmie. W dniach 24-28 lutego humor skutecznie poprawi Ci wizyta u kosmetyczki i fryzjera oraz zakup nowych ciuchów. 

 

BYK  20 IV – 21 V

Nawet zaobrączkowane byki nie oprą się magii egzotycznego flirtu. Zakochani nie powinni się spieszyć z obietnicami, bo później mogą tego żałować. W firmie może dojść do nieporozumień z kimś, od kogo zależy Twoja pozycja w zespole. Napięcia rozładuj bez zgubnych emocji. Czekają Cię teraz spore wydatki.  Po 2 marca sprawdzisz się w trudnej sytuacji i pokonasz swoje słabości. Możesz odnieść konkretne korzyści. 

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Zadbasz o zdrowie ze zdwojoną troską. Wielką przyjemność sprawi Ci wizyta w klubie fitness. Nie oczekuj od drugiej połówki, że poświęci Ci każdą wolną chwilę. W finansach możesz niewiarygodnie dużo zyskać, jeśli powstrzymasz się od niepewnych inwestycji, a Twojego zapału do pracy będą mogły Ci pozazdrościć nawet pszczoły. W dniach 4, 6, 8 marca uważaj na złych doradców. 

 

RAK  22 VI – 22 VII

Wszystkie życiowe problemy pokonasz z uśmiechem i podniesionym czołem. Masz szansę poznać kogoś, dla kogo mocniej zabije Twoje serce. Na platonicznym flircie się nie skończy. Nad znajomością osłabioną nieporozumieniami krąży kryzys. Postaraj się wyjaśnić problemy w spokojnej atmosferze. W dniach 25-28 lutego będziesz tryskać nowymi pomysłami i inicjatywą. Nie wydawaj więcej, niż musisz.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Jeśli na sercu leży Ci jakaś niedokończona sprawa w urzędzie czy banku, załatw ją teraz. Po 1 marca więcej czasu niż dotychczas poświęcisz sprawom zawodowym. Zmobilizujesz współpracowników do walki o lepsze wyniki, a usłyszysz słowa uznania. Wolne chwile poświęcaj ukochanemu. To on pomoże Ci zachować równowagę psychiczną i pogodny nastrój.