Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

RYBY 19 II - 20 III
Czas na spontaniczność! Wiara w lepsze jutro przyniesie Ci sukces na wszystkich płaszczyznach życiowych. Z dystansem spojrzysz na sprawy zawodowe. W kontaktach ze współpracownikami bądź powściągliwa. Nie zwierzaj im się. Po 15 marca w sercach samotnych Ryb zagości pragnienie poznania bratniej duszy. Na horyzoncie.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♌ Lew »♈ Baran »
♍ Panna »♉ Byk »
Waga »♊ Bliźnięta »
♏ Skorpion »♋ Rak »
♈ Baran »0♈ Baran »1 ♈ Baran »2
♈ Baran »3♈ Baran »4  

 

 

LEW 23 VII – 22 VIII

To dobry czas na spotkania towarzyskie, działalność artystyczną i podróże. Żeby utrzymać dobre relacje z partnerem, okazuj mu więcej czułości. Samotni oddadzą się flirtowaniu przez internet. Nie będziesz narzekała na brak gotówki, a Jowisz da Ci okazję do oszczędzania. Szef będzie Ci życzliwy, a współpracownicy pomocni. W dniach19-21 marca zadbaj o spokój i się wycisz.

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Podejmując ważne decyzje, kieruj się logiką i rozumem, a nie intuicją, bo szybko odczujesz skutki złych wyborów. Nie lekceważ szczegółów, bo to one decydują o powodzeniu. Nastał dobry czas dla stałych związków oraz rodzących się uczuć. Ognisty romans czeka Cię z Baranem, Bykiem albo Strzelcem. Po 9 marca uważaj, by twoje relacje przyjacielskie nie ucierpiały z powodu plotek

 

WAGA  23 IX – 22 X

Bądź spontaniczna i nie przejmuj się drobiazgami. Pozytywne myślenie pomoże Ci uporać się z trudną sprawą. Poczujesz silną potrzebę działania i podnoszenia kwalifikacji. Nie oceniaj partnera pochopnie. Poczekaj, aż temperatura między wami spadnie, i wtedy podejmij decyzje dotyczące waszego związku. W dniach 11, 14, 19 marca nie angażuj się w niepewne inwestycje.

 

 ♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Będziesz w dobrej formie, ale uważaj na wiosenne zmęczenie. Jedz więcej owoców i warzyw i unikaj alkoholu. Część sukcesów będziesz zawdzięczać swojej pracy, ale otrzymasz też prezenty od losu. Ktoś miły Twojemu sercu czeka na sygnał! Nie przegap szansy, bo to może być coś więcej niż przelotny romans. W miłości postaw na szczerość. W dniach 10-18 marca słuchaj rad zaufanych przyjaciół.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Możesz zabłysnąć w nieznanych dziedzinach. Sama nie wiesz, na ile cię stać. Nie dowiesz się dopóty, dopóki nie spróbujesz. Zainwestuj w swój rozwój, a w biznesie bądź aktywna i działaj z rozmachem. W dniach 13-15 marca możesz zdobyć stypendium, awans lub nagrodę finansową. Zastanów się, czy nie za dużo wymagasz od bliskich. W stałych związkach miłosnych zapowiada się trudny okres.

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Wenus wzmocni Cię psychicznie, dzięki czemu poradzisz sobie ze stresem. W dniach 13-16 marca sprawy osobiste mogą stanąć na głowie, ale twoje relacje z ludźmi będą dobre i zaowocują nowymi przyjaźniami. Na brak gotówki nie będziesz narzekać, o ile mądrze wykorzystasz dostępne środki. Jeżeli jesteś bez pracy, pojawią się propozycje dorywczych zajęć, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą.

 

♈ BARAN  21 III – 19 IV

Czeka Cię pogodny czas! Masz wielką szansę na stworzenie związku opartego na przyjaźni i fascynacji erotycznej. Połączą was takie same gusta kulinarne, muzyczne oraz hobby. W dniach 10-17 marca możesz pogubić się w swoich pragnieniach i mieć bliskim za złe, że nie rozumieją Twoich wątpliwości. Układ gwiazd zwróci Twoją uwagę na sprawy materialne. Pomyśl o oszczędzaniu i lokatach.

 

BYK  20 IV – 21 V

Będziesz się wszystkim podobać i staniesz się pewna siebie. Kosmos sprzyja zakupom na przecenach i wyprzedażach. Nie bierz na siebie odpowiedzialności za finansowe decyzje przyjaciół. 11-18 marca to korzystne dni dla twoich spraw zawodowych. Masz  szansę na awans! Wykorzystaj wolny czas,  aby odpocząć, i nie staraj się organizować innym atrakcji. Zadbaj o twórczą stronę swojej natury. Poczujesz przypływ energii.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Możesz mieć spóźniony refleks, więc uważaj na drodze. Nieporozumienia rodzinne mogą spowodować, że poczujesz się przemęczona, ale kontakt z przyrodą pozwoli Ci odzyskać równowagę wewnętrzną. Nie obiecuj innym zbyt wiele. W pracy możesz liczyć na wyróżnienie. Jeżeli jesteś zakochana, czeka Cię decyzja o ślubie lub wspólnym zamieszkaniu. W dniach 10-12 marca dostaniesz niespodziankę od losu.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Gwiazdy pobudzą Twoją wyobraźnię i nastawią Cię pozytywnie do świata. Masz szansę wcielić w życie ambitne projekty, przybliżyć się do osiągnięcia dalekosiężnych celów. Zainspirują Cię nowe znajomości biznesowe. Wiele czasu poświęcisz na rozwiązywanie problemów przyjaciół. Poczujesz się przez to szczęśliwa i spełniona, bo lubisz pomagać. W dniach 10, 14, 17 marca zadbaj o zdrowie.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Znajdziesz wokół siebie pomocnych ludzi. To dobry czas, by zaprosić gości. Zrelaksuj się i przygotuj coś dobrego. Ktoś, kto Cię kiedyś zawiódł, teraz mile Cię zaskoczy. Będziesz miała szczęście w sprawach zawodowych lub związanych z nauką. Ciesz się z sukcesów, ale nie spoczywaj na laurach. W dniach 20-21 marca możesz mieć problemy z koncentracją. Zachowaj ostrożność w podróży