Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♈ BARAN  21 III – 19 IV

Rób to, na co masz ochotę! Odkryjesz, że trudno Ci żyć bez sportu. Trudne rozmowy rodzinne zaowocują pogłębieniem więzi, o ile bliscy odczują Twoje ciepło. Słońce sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. W pracy nie ulegaj pokusie plotkowania, unikaj też konfrontacji z szefem. W dniach 25-29 marca licz się z ograniczeniami finansowymi, bo możesz zrobić duży debet na koncie.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta »Strzelec »
♋ Rak » Koziorożec »
♌ Lew »♏ Skorpion »0
♏ Skorpion »1♏ Skorpion »2♏ Skorpion »3
♏ Skorpion »4♏ Skorpion »5  

 

 

BYK  20 IV – 21 V

Będziesz w bardzo dobrym nastroju. Optymizm i zaufanie do ludzi pozwolą Ci zdobyć silną pozycję w sprawach zawodowych. To też znakomity moment na długofalowe inwestycje. Najlepsze dni na pozytywne załatwienie spraw urzędowo-bankowych to 24 i 27 marca. Nie zapominaj, że weekend to czas odpoczynku i dla rodziny, staraj się wtedy nie myśleć o swojej pracy.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Pozytywne myślenie zaprocentuje szczęśliwymi zbiegami okoliczności w każdym aspekcie Twojego życia. W trudnych negocjacjach biznesowych staraj się iść na kompromis, a przekonasz się, że przy odrobinie dobrej woli   Twojej strony łatwo będzie o porozumienie. Od 1 do 5 kwietnia możesz poczuć się osłabiona. Bierz witaminy i oczyść organizm z toksyn. Spotkaj się z przyjaciółmi. 

 

RAK  22 VI – 22 VII

Koniec uczuciowych rozterek. Raki, które stanęły już na ślubnym kobiercu, przeżyją nawrót dzikiej namiętności. Jeżeli nadal szukasz partnera, udane randki czekają Cię 25, 27 i 29 marca. Możliwe, że pokłócisz się z przyjacielem, ale zażegnasz konflikt i przyznasz się do błędu. Jeśli cierpliwie będziesz realizować plany, odniesiesz sukces w finansach. Ktoś, kto obiecał Ci pomóc, dotrzyma słowa.

 

LEW 23 VII – 22 VIII

W uczuciach prawdziwa wiosna! Gwiazdy dodadzą Ci jeszcze więcej energii i fantazji. Otworzysz się na nowe doznania, poczujesz się silna i pewna swojej wartości. Zwróć uwagę na starsze osoby w Twojej rodzinie lub najbliższym otoczeniu. Może potrzebna będzie pomoc albo opieka? Po 1 kwietnia nie opuszczaj imprez służbowych i szkoleń.

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Gwiazdy obdarzą Cię intuicją. Inne znaki mogą Ci tylko pozazdrościć! Rozmowy z przyjaciółmi skłonią Cię do refleksji, a w kontaktach z kolegami z firmy staniesz się bardziej asertywna. Dni 26 i 27 marca to dobry czas na podpisywanie umów z bankami. Planując wyjazd, zorganizuj wszystko wcześniej. Uważaj na wyjazdy last minute, mogą nie spełnić Twoich oczekiwań. Nie romansuj z Koziorożcem!

 

WAGA  23 IX – 22 X

Twoje życie nabierze barw i przyspieszenia. Postaraj się zadbać o sferę ducha, a zapomnisz o troskach. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, będzie Ci towarzyszyło powodzenie i dobrobyt. W sprawach prawnych uważaj na złych doradców. Wykorzystaj swój talent do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Po 2 kwietnia w stałych związkach Wenus wróży wiele pokus.

 

 ♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Atmosfera w Twoim domu będzie sprzyjać relaksowi. Masz szansę, by nawiązać nową obiecującą znajomość. Nie unikaj spotkań towarzyskich i postaraj się pokazać w jak najlepszym świetle. Od 27 do 30 marca nierozstrzygnięte sprawy mogą spaść Ci na głowę, ale ze wszystkimi się uporasz. Zabierz się do leczenia przewlekłych dolegliwości. Twój organizm będzie miał teraz dużą zdolność regeneracji.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Będziesz w rewelacyjnej formie intelektualnej i fizycznej! Słuchaj rad i przyjmuj wsparcie życzliwych Ci osób. Jeżeli masz jakieś hobby, spraw, aby stało się ono Twoim zawodem, a wtedy zarabianie pieniędzy okaże się czystą przyjemnością. 27 marca możesz mieć problemy w urzędach. Nie podpisuj w tym dniu żadnych dokumentów, zwłaszcza związanych z ubezpieczeniami.

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Oczarujesz każdego, kogo zechcesz, i będziesz szczęśliwa. Wykorzystaj to, bo taka pozytywna aura może się szybko nie powtórzyć. Twój partner oczaruje Cię na nowo i będzie Cię adorował na każdym kroku. Single mogą się zakochać między 25 a 30 marca. Jest szansa, że ziszczą się Twoje marzenia i ta miłość przetrwa. Ale pod warunkiem że uczucie zbudujecie na mocnych fundamentach.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Przekonasz się, że to co dajesz innym, zawsze do Ciebie wraca. Nie tłum więc w sobie odruchów życzliwości i pomagaj innym. Po 3 kwietnia zarobisz więcej pieniędzy i kupisz sobie coś, o czym od dawna marzyłaś. Zmiany w pracy wyjdą Ci na dobre, więc nie martw się na zapas. Będziesz wiedziała, jak wykorzystać swoje mocne strony, więc nie przejmuj się, gdy ktoś będzie próbował Cię zniechęcić.

 

RYBY 19 II - 20 III
Będziesz tryskać energią. Dawno nie byłaś tak zdrowa. Poczujesz, że możesz góry przenosić. Na spotkaniach biznesowych upór nie będzie Twoim najlepszym doradcą. Osoby na etacie muszą się wykazać cierpliwością wobec przełożonych. W dniach 27-29 marca omijaj wyprzedaże i superpromocje, bo wydasz o wiele więcej, niż planowałaś, i kupisz rzeczy, które wcale nie są Ci potrzebne.