Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♈ BARAN  21 III – 19 IV

Twój umysł otworzy się na nowe inspiracje. Zaplanowany wyjazd za granicę spełni Twoje oczekiwania. W sferze zawodowej możesz liczyć na wsparcie gwiazd! Ubiegaj się o inne stanowisko albo rozpocznij własną działalność. W rozmowach ze współpracownikami odważnie przedstaw swoje racje. Możliwe że po 10 kwietnia zdecydujesz się zaciągnąć kredyt na zakup nieruchomości. Inwestycja okaże się udana.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta »♐ Strzelec »
♋ Rak »♑ Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »
♍ Panna »♓ Ryby »
♎ Waga » 

 

 

BYK  20 IV – 21 V

Możesz cierpieć na niedobór mikroelementów, więc zadbaj o siebie. To dobry moment na zmianę wystroju mieszkania – wykażesz się teraz dobrym gustem i smakiem. Jednak nie zostawiaj niczego przypadkowi. Pisane Ci są dobre układy  w instytucjach finansowych. Jeśli przymierzasz się do poważnej rozmowy z szefami, najlepiej przeprowadź ją między 15 a 18 kwietnia.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Będziesz teraz ulubienicą gwiazd, a Twoja radość życia będzie ogromna. Dzięki szczerej rozmowie poprawi się atmosfera w Twojej rodzinie. Teraz łatwiej zdobędziesz i zapamiętasz nowe informacje,  a planety pomogą Ci w zdaniu ważnych egzaminów. Nie obawiaj się wyzwań! Pomyśl o długofalowych inwestycjach albo lokatach bankowych. W dniach 8-17 kwietnia dopisze Ci szczęście w grach liczbowych.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Nie będziesz przejmować się błahostkami. W dniach 11-16 kwietnia czekają Cię bankiety, uroczystości rodzinne i udział w wystawach. W pracy może dojść do trudnej rozmowy, ale uda Ci się osiągnąć porozumienie. Uważaj, bo Twoje przechwałki, „że potrafisz wszystko najlepiej”, mogą okazać się zwykłą bufonadą. Sukcesy i niepowodzenia odreagujesz, robiąc zakupy, co znacznie nadweręży stan Twojego konta.

 

LEW 23 VII – 22 VIII

Na rozładowanie stresu najlepszy będzie aktywny wypoczynek. Czas zapomnieć o porażkach! Nadszedł dobry czas na miłość. Bardzo cenna może okazać się znajomość rozpoczęta w internecie.  W rodzinnym gronie czekają Cię miłe wydarzenia, które poprawią Ci humor. W dniach 7-9 kwietnia nie obawiaj się odpowiedzi na trudne pytania. Ze wszystkimi dogadasz się bez problemu.

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Czas na oczyszczenie ciała i umysłu. Możesz zmienić kolor włosów, styl ubierania się i dietę. By utrzymać formę, zapisz się na pilates, aerobik albo jogę. Twoje życie uczuciowe rozkwitnie! Czeka Cię intensywny flirt, więc nie chowaj się przed ludźmi. Rozpoczniesz nowe przedsięwzięcia finansowe, które mogą zaprocentować w przyszłości. W dniach 8-13 możesz podpisać korzystną umowę z bankiem.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Nie powinnaś narzekać na brak szczęścia. W sprawach służbowych będziesz skłonna do kompromisów. Kosmiczna aura zachęci Cię do poznawania  nowych ludzi i sprawdzania się w nieznanych dziedzinach. Zamarzysz o romantycznej miłości i wieczorach przy świecach. W dniach 9, 12, 19 kwietnia nie lekceważ drobnych dolegliwości, lepiej zapobiegać niż leczyć. Zapisz się na basen lub siłownię.

 

 ♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Rozwiniesz się artystycznie, a w towarzystwie to Ty będziesz pisała scenariusze. Zaczniesz szukać wokół siebie pogodnych osób. Niespodziewanie obdarzysz kogoś ogromną sympatią. Urzędnicy będą uśmiechać się na Twój widok i dołożą wszelkich starań, by obsłużyć Cię po twojej myśli. Po 10 kwietnia w stałych związkach pogoda w kratkę. Ukochanej osobie mów otwarcie o swoich potrzebach.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Układ gwiazd przyniesie Ci rozwój intelektualny. Twoje samopoczucie będzie na tyle dobre, że zapomnisz o wszystkich dolegliwościach i dostaniesz dodatkowy zastrzyk energii. Dni 7-14 kwietnia będą wyjątkowo udane. Twoja kariera nabierze rozmachu. Czeka Cię dobra passa podczas rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli walczysz o odszkodowanie, jest szansa, że odzyskasz to, co ci się słusznie należy.

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Zakończysz utarczki z krewnymi. Pogodzicie się dzięki Twojej umiejętności słuchania i wyciągania wniosków. W stałych związkach nie zabraknie codziennych radości. Zadbaj tylko, by inni nie wtrącali się w wasze sprawy. 12 kwietnia nie komentuj cudzych wpadek, bo ktoś złośliwy bardzo chętnie wypomni Ci twoje. Odniesiesz spore korzyści finansowe, jeśli mądrze zaplanujesz wydatki.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Przyjmij z wdzięcznością to, czym obdarza Cię los, i z optymizmem patrz w przyszłość. Zadbaj nie tylko o swoje ciało, ale także o rozwój duchowy. W wolnym czasie wybierz się do lasu. Samotne Wodniki będą poszukiwać kogoś życzliwego i zaradnego.  7 i 12 kwietnia do wielu spraw będziesz podchodziła  zbyt emocjonalnie. Jeśli myślisz o dodatkowym zajęciu, wykorzystaj dawne znajomości.

 

RYBY 19 II - 20 III
Gwiazdy dadzą Ci impuls do poszukiwania nowych atrakcji życiowych. Wybierzesz się w wymarzoną podróż. Konflikt z kimś, kogo uważałaś za bliskie-go przyjaciela, sprawi, że będziesz staranniej dobierała znajomych. 11, 13, 15 kwietnia możesz mieć problemy w urzędach – nie podpisuj wtedy ważnych dokumentów, a Twoja inteligencja i umiejętność argumentacji spotka się z uznaniem.