Co dwa tygodnie będziemy prezentować Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

Byk 20 IV - 221 V

Dobry czas na kurację wzmacniającą organizm. W dniach 24-28 kwietnia nie odkładaj żadnych obowiązków na później. Pamiętaj o swoich mocnych stronach. W rozmowach ze zwierzchnikami nie wszystko pójdzie po twojej myśli – uważaj, bo możesz wpaść w tarapaty. Czasami warto zachować pewne informacje tylko dla siebie. Przyjaciele okażą się bezcenni. Będziesz mogła na nich liczyć w trudnej chwili. W stałych związkach nie zabraknie wspólnych wypadów za miasto i romantycznych gestów.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

♊ Bliźnięta »♐ Strzelec »
♋ Rak »♑ Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »
♍ Panna »♓ Ryby »
♎ Waga »♉ Byk »
♏ Skorpion » 

 

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Nabierz więcej dystansu do siebie. W dyskusjach z ukochanym lepiej nie stawiaj wszystkiego na ostrzu noża, bo możesz tego potem bardzo żałować. Poświęć więcej czasu dzieciom, potrzebują tego. Dobry moment na rodzinne inwestycje. Po 1 maja uda ci się uporządkować to, co wymknęło się spod kontroli. Możesz liczyć na sukcesy w interesach!

 

RAK  22 VI – 22 VII

Poznasz ciekawych ludzi. Nie zapominaj o sobie i zacznij zwracać większą uwagę na własne potrzeby. Trzeba definitywnie zakończyć pewne sprawy, dopracować wszystkie szczegóły. Dogadasz się z szefem nawet w kwestiach spornych. Po prostu potrzebujecie szczerej rozmowy. W dniach 23-30 kwietnia mniej szans na spektakularny sukces, za to więcej spokoju. Jeśli czeka cię egzamin, nie obawiaj się o wynik.

 

LEW  23 VII – 22 VIII

Szczęście cię nie opuści. Wspaniały okres czeka cię w pracy. Będziesz się spełniała, poczujesz się ważna i doceniona. Nie trzeba będzie tak bardzo pilnować terminów, zaś w firmie zapanuje lepsza atmosfera. Czeka cię sporo niespodziewanych wydatków. Po 2 maja będziesz tęsknić za czymś, co nie ma przyszłości. Komuś będzie bardzo zależało, by skłócić cię z ukochaną osobą. Ważne, byś słuchała głosu swojego serca.

 

PANNA  23 VIII – 22 IX

Będziesz imponowała wszystkim swoją inteligencją. Wolne chwile wykorzystaj na odpoczynek i po prostu ciesz się życiem na łonie rodziny. Masz szansę rozważnie przeprowadzić transakcje finansowe i zawrzeć rzetelne umowy biznesowe. Żart i cenna uwaga mogą otworzyć przed tobą ważne zawodowe drzwi. Samotne osoby roztoczą wokół siebie tyle wdzięku, że nikt nie pozostanie obojętny.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Pomyślny układ gwiazd zapewni ci powodzenie w sprawach urzędowo-prawnych. Skoncentruj się na stających przed tobą zadaniach. Zaczniesz zastanawiać się nad swoją rolą w firmie. Jeśli szukasz zatrudnienia, napisz ciekawy list motywacyjny. Naprawdę ostrożnie używaj karty kredytowej. Na szczęście twoja sytuacja finansowa ulegnie poprawie po 1 maja. W tym czasie posypią się zaproszenia na imprezy. Szukasz miłości? W gronie znajomych możesz poznać kogoś wartościowego.

 

SKORPION  23 X – 21 XI

Wielką przyjemność sprawią ci komplementy. Będzie to dla ciebie przełomowy czas pod względem kariery zawodowej Jeśli postawisz na systematyczne działanie, uda ci się osiągnąć sukces. Gwiazdy sprawią, że nie stracisz głowy pod wpływem stresu. Dni od 24 do 27 kwietnia będą sprzyjać konfliktow z ukochanym. Nie zakładaj, że partner sam powinien się domyślić, o co masz do niego pretensje. Jeżeli jesteś samotna, poznasz kogoś, kto umie słuchać i prowadzić czarującą konwersację.

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

To dobry moment, by wyrwać się z marazmu. Koniec z kompleksami i narzekaniem! Uświadomisz sobie, dokąd zmierzasz, spojrzysz na przyszłość ze spokojem. Wreszcie nadarzy się okazja, żebyś ujawniła wszystkim swoje talenty. Bez problemu przekonasz kierownictwo do swoich racji i dopniesz ważny kontrakt zawodowy. Sprostasz nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Twoja cierpliwość wobec bliskich zostanie wynagrodzona. W dniach 2-4 maja unikaj gier hazardowych.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Dbaj o siebie, relaksuj się i myśl pozytywnie. Nie zapominaj też o regularnej gimnastyce. Po 28 kwietnia dawna inwestycja zacznie procentować. Od szefa nie domagaj się rzeczy niemożliwych, a zostaniesz doceniona. Nie unikaj firmowych imprez – mogą okazać się bardzo ważne. Możesz nawet na nich skorzystać finansowo. W miłości dni pełne emocji!

 

WODNIK  20 I – 18 II

Masz teraz wiele planów, ale na ich realizację potrzebne ci są pieniądze. Dlatego szczególnie po 25 kwietnia kredyty bierz po głębokim namyśle i konsultuj z kimś, kto się na tym dobrze zna. Nie przeceniaj swoich możliwości, bo łatwo popadniesz w długi. Single pozostaną pod wpływem Wenus, która sprzyja miłosnym oczarowaniem. Stać cię na wiosenny romans, przeżyjesz cudowne, beztroskie chwile.

 

RYBY  19 II – 20 III

Wymarzony czas na oczyszczenie atmosfery między skłóconymi kochankami. Zastanów się, czy nie zweryfikować niektórych swoich znajomości, nie wszyscy są bowiem twoimi przyjaciółmi. Po 26 kwietnia pojawią się pieniądze, których się nie spodziewałaś. Nawał obowiązków zawodowych uniemożliwi ci oddaniu się nowej pasji. Najlepiej odpoczniesz, robiąc sobie samotną wycieczkę rowerową.

 

BARAN  21 III – 19 IV

Dobre relacje w związku uskrzydlą cię i dodadzą sił. Od partnera otrzymasz dużo ciepła, którego tak potrzebujesz. Samotne Barany nie będą narzekały na nudę. Uciekaj od ludzi, którzy zawsze mają zły humor. Od 27 kwietnia w nawale pracy czas będzie mijał szybko. Szykują się nowe znajomości na polu biznesowym. Licz się z pilnym załatwieniem spraw w urzędach. W portfelu przyjemna stabilizacja.