Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♌ LEW
Złap dystans do samej siebie. Kojąco wpłynie na Ciebie kontakt ze sztuką i literaturą. Jeśli jesteś w związku, postaraj się, by nie zagościła w nim rutyna. Szykuje się komuniakt z przyjacielem, tym razem postaw na życzliwość. W gronie nowych znajomych zachowaj ostrożność – nie każdy, kto prawi Ci komplementy, jest wart Twojego zainteresowania. Po 21 lipca możesz dostać bardzo poważną propozycję współpracy. Przeanalizuj wszystko dokładnie, nie poddając się zbytnio emocjom.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♍ Panna »♓ Ryby »
♎ Waga »♈ Baran »
♏ Skorpion »♉ Byk »
♐ Strzelec »♊ Bliźnięta »
♑ Koziorożec »♋ Rak »
♓ Ryby »0♓ Ryby »1♓ Ryby »2

 

 

PANNA23 VIII - 22 IX

Wspaniałe samopoczucie – zapomnisz o wszelkich dolegliwościach! Masz szansę wyplątać się z niekorzystnych układów biznesowych. Nic Cię nie powstrzyma przed realizacją planów. Na horyzoncie pojawi się okazja do zarobienia dodatkowej gotówki. Być może podejmiesz decyzję o zakupie nieruchomości. Po 22 lipca przygotuj się na ważne wydarzenia rodzinne.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Pora zwolnić tempo i pomyśleć o sobie. Staniesz się teraz odważniejsza i przejmiesz inicjatywę, proponując randkę osobie, która dotychczas Cię onieśmielała. Kryzys małżeński nie rozwiąże się sam. Im częściej będziesz udawać, że wszystko jest w porządku, tym gorzej na tym wyjdziesz. Nie musisz obawiać się o swoją posadę, masz dobre notowania. Wyjdź z cienia, a zabłyśniesz wiedzą i profesjonalizmem.

 

 ♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Wobec sprawdzonych przyjaciół warto wykazać trochę więcej tolerancji. W relacjach partnerskich może pojawić się wiele znaków zapytania. Niewykluczone że po 25 lipca dostaniesz propozycję zmiany stanowiska pracy. Zastanów się, czy nie jest to okazja, z której warto skorzystać. Docenione zostaną Twoje kompetencje. Spokojnie reaguj, jeśli ktoś się wymądrza w sprawach, na których się dobrze znasz.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Warto pomyśleć o jakiejś nowej rozrywce. Czas poświęcony kulinarnym eksperymentom przyniesie Ci zadowolenie. Przekonasz partnera, że więcej można zyskać uśmiechem niż złym humorem. Jeśli dostrzeżesz, jak dużą rolę w Twoim związku odgrywa przyjaźń, możesz wygrać los na loterii. Radość sprawi Ci zakup markowych butów, o jakich od dawna marzyłaś. I nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia.

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Będziesz miała ochotę na fitness i odchudzanie. Jeśli będziesz działać według ułożonego planu, nie napotkasz żadnych przeszkód. Ktoś podpowie Ci, jak pokierować karierą. Nie inwestuj teraz swoich oszczędności, bo może niebawem wykorzystasz je w inny sposób. Po 26 lipca przekonasz się, jak wielka siła drzemie w rodzinie. Single będą się rozkoszować zainteresowaniem nowych wielbicieli.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Harmonia ducha i ciała. Będziesz brylowała na prywatkach. Zaręczynowy pierścionek czy obrączka nie przeszkodzą Ci we flirtowaniu. Po 27 lipca czeka Cię poważna rozmowa z szefem, wszystkie dawne urazy pójdą w zapomnienie. Szukasz dla siebie nowych możliwości? Dokładnie sprawdzaj ukazujące się ogłoszenia. Wkrótce może pojawić się oferta zawierająca wszystkie Twoje oczekiwania.

 

RYBY 19 II - 20 III
Przeanalizuj jeszcze raz decyzje dotyczące spraw osobistych. Możesz mieć skłonność do odbierania wszystkiego przez pryzmat własnego nastroju. Po 22 lipca pojawią się ciekawe perspektywy dla startujących z własnym biznesem. W firmie zamieszanie na wysokich szczeblach. Nie jest to dobry moment, by starać się o awans. Przy pomocy przyjaciół uda ci się rozwiązać ważne sprawy finansowe.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV
Twój atut to wewnętrzny spokój. Przed Tobą same słoneczne chwile, przypływ energii i świetny humor. Czas spotkać się z kimś, kto od dawna próbuje zaprosić Cię na randkę. Zyskasz umiejętnością omijania niebezpieczeństw i sytuacji, które narażałyby na straty. Dostrzeżesz możliwości tam, gdzie do niedawna widziałaś same minusy. Po 30 lipca możesz awansować.

 

BYK 20 IV – 21 V
Będziesz wyjątkowo uwodzicielska! Wiadomość bankowo-urzędowa, na którą niecierpliwie czekasz, okaże się dla Ciebie korzystna. Zaczniesz z powodzeniem realizować swoje marzenia. Recepta na dobre samopoczucie w weekendowe dni? Po prostu zaopiekuj się sobą i zacznij się rozpieszczać. Układ gwiazd (21-26 lipca) zmobilizuje Cię do działania, rozbudzi Twoją ciekawość i wyobraźnię.

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI

Wróci dobre samopoczucie i energia. Spojrzysz na świat i ludzi przez różowe okulary. Szukasz miłości? Zastanów się dobrze, czy nastawiasz się na przelotny romans, czy prawdziwe uczucie. W finansach wskazana systematyczność. Uregulujesz dawne zobowiązania i nareszcie poczujesz się pewnie. Najlepsze dni dla spraw zawodowych to 23, 28 i 31 lipca. Nadrobisz straty spowodowane niedopatrzeniem.

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII

Trudno się będzie opędzić od adoratorów. W relacjach partnerskich postaw na większą dawkę fantazji i swobody – to zaprocentuje. Ktoś z przyjaciół złoży propozycję wspólnego wyjazdu. W sprawach zawodowych postaraj się, by nie zabrakło Ci uporu i wytrwałości. W dniach 22-24 lipca może doskwierać Ci ogólne przemęczenie. Recepta? Staraj się wysypiać i nie zapominaj o śniadaniach.