Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

WODNIK 20 I - 18 II
To najlepszy czas, aby w końcu zadbać o siebie: przeczytać zaległe lektury, posłuchać muzyki. Jeśli jesteś szczęśliwie zakochana, jeszcze bardziej docenisz swojego wybranka. Namiętnym chwilom nie będzie końca! Wodniki bez pary spotkają miłość w niecodziennych okolicznościach. Sfera zawodowa może Cię rozczarować - być moze pomyślisz o zmianie pracy. 2 i 6 lutego uważaj na portfel.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♌ Lew »♓ Ryby »
♍ Panna »♈ Baran »
Waga »♉ Byk »
♏ Skorpion »♊ Bliźnięta »
Strzelec »♋ Rak »
Koziorożec » 

 

 

 

LEW 23 VII – 22 VIII

Kosmos sprzyja pogłębianiu więzi z bliskimi. W Twoim zawodowym otoczeniu może pojawić się ktoś, z kim się zaprzyjaźnisz, a może i zakochasz. Nowa znajomość pozwoli Ci odzyskać pewność siebie. 1 lutego możliwe pogorszenie samopoczucia. tego dnia nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lwy szukające dodatkowego źródła dochodu mają szansę na ciekawą ofertę współpracy.

 

PANNA23 VIII - 22 IX

To dobry moment, by się zatrzymać i zastanowić, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważniejsze: kariera czy miłość? Podejmiesz również trafne decyzje dotyczące domowego budżetu. Tylko nie ulegaj za bardzo czarowi posezonowych wyprzedaży. Po 2 lutego spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi sprawi Ci naprawdę wiele radości. Możliwy wyjazd za granicę.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Rozkwitniesz! Jeśli Twój stały związek przeżywa kryzys, rozwiązaniem może okazać się szczera rozmowa i dobre chęci. Spodziewaj się dobrych wieści od przyjaciół. Skorzystaj z zaproszenia na kameralną imprezę i ciesz się życiem. 3-6 lutego to dobre dni na aktywność i podejmowanie ważnych decyzji - nie zmarnuj tej szansy! Z Twoimi poczynaniami otoczenie będzie się teraz liczyć!

 

SKORPION 23 X – 21 XI

Krewni podadzą Ci pomocną dłoń, kiedy będziesz tego potrzebowała. Przyjmij ją. Mimo mocnego charakteru potrafisz okazać serce i pierwsza przychodzisz z pomocą tym, którzy są na życiowym zakręcie. W dniach 27-29 stycznia możesz otrzymać intratną propozycję od przełożonych. Zmobilizuję Cię to do bardziej kreatywnego działania. Niewykluczone, że dostaniesz upragnioną podwyżkę.

 

STRZELEC 22 XI – 21 XII

Magnetycznym urokiem zdobędziesz każdego, kto wpadnie Ci w oko. najprzyjemniejsze randki czekają Cię 1 i 2 lutego. W stałych związkach zrobi się nerwowo i głównie przez nadprogramowe wydatki. Zacznij planować domowy budżet z partnerem, a pozwoli wam to uniknąć nieporozumień. W firmie spokojniej. Dużo wygrasz w sądzie albo w banku. Jeśli pojawi się stres, pokonasz go... spacerując.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Między 1 a 4 lutego możesz zawrzeć ciekawe znajomości. Samotne Koziorożce zechcą być adorowane i podziwiane. Umówisz się na romantyczną randkę. Unikaj nieporozumień ze znajomymi z pracy, nie zadzieraj nosa, bo możesz tego później pożałować Szef doceni Twoją lojalność. Niewykluczone, że wyjedziesz na szkolenie. Uważaj, możesz być teraz podatna na przeziębienia. Zadbaj o profilaktykę.

 

RYBY  19 II – 20 III

Jeśli nastawisz się na sukces, uda Ci się wszystko, co zaplanujesz. Powiedzie się Rybom na etacie, ale również pracującym na własny rachunek. Stałym związkom gwiazdy wróżą stabilizację. W dniach 28-29 stycznia najważniejsze będą kontakty z ludźmi. Będziesz bardziej spontaniczna, otwarta, a każdy aktywnie spędzony weekend zapewni Ci zastrzyk energii. Może zaplanujesz wypad w górę?

 

BARAN  21 III – 19 IV

Staniesz się bardziej przebojowa. Muzyka, ciekawa konwersacja i salwy śmiechu wprowadzą Cię w dobry nastrój. Dla szczęśliwie zakochanych to czas poważnych deklaracji na przyszłość. Barany w stałych związkach będą przeżywać rozkwit uczuć i namiętności. Możesz odnieść sukces w działalności pozazawodowej, w której się realizujesz. 1-5 lutego uważaj w kontaktach z urzędami.

 

BYK  20 IV – 21 V

Będziesz empatyczna, uśmiechnięta i skora do zabawy. Możesz odnieść wrażenie, że ktoś z Twoich bliskich przyjaciół ma poważny problem z nałogiem bądź przerasta go codzienne życie. Postaraj się znaleźć dla niego czas. Po 29 stycznia przybędzie Ci obowiązków służbowych. Dasz sobie radę, jeżeli nie będziesz odkładała wszystkiego na ostatnią chwilę i postawisz na systematyczność.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Czas na przyjemności. Czy pamiętasz kiedy ostatni raz zrobiłaś coś dla siebie? Wenus pomoże waśnionym parom odzyskać spokój. Szczęśliwie zakochane Bliźnięta zamarzą o wspólnym urlopie w ciepłym zakątku świata. Czeka Cię poważna rozmowa z szefem dotycząca Twojego wynagrodzenia. Walcz o swoje! W dniach 2, 4, 7 lutego udowodnisz, jak wartościowym jesteś pracownikiem.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Samotni mogą szykować się a romantyczne randki, bo od 29 stycznia będą pod dobroczynną opieką planet. Nowo poznana osoba może okazać się tą, na którą czekałaś. Połączą was wspólne zainteresowania i erotyczny magnetyzm. W pracy dostaniesz awans, o ile zachowasz zdrowy rozsądek i nie dasz się ponieść emocjom. Nie daj się wciągnąć w analizowanie problemów innych.