Co dwa tygodnie będziemy prezentować Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

Byk 20 IV - 221 V

Powodzenie dopisze ci w każdej dziedzinie. Pojawią się nowe możliwości. Wypatruj okazji, wykaż inicjatywę. W dniach 6–10 maja ważne rozmowy służbowe. Nadarzy się też okazja pogodzenia z kimś, z kim ostatnio się nie dogadywałaś. Fascynować cię będą osoby nietuzinkowe, o bogatym wnętrzu i ciekawych zainteresowaniach. Będziesz umiała się cieszyć szczęściem innych. Pozwól sobie na małe przyjemności, np. gorącą kąpiel z dodatkiem wonnych olejków, która wspaniale cię zrelaksuje.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

♊ Bliźnięta »♐ Strzelec »
♋ Rak »♑ Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »
♍ Panna »♓ Ryby »
♎ Waga »♉ Byk »
♏ Skorpion » 

 

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

W stałych związkach słoneczna pogoda. Dla samotnych Bliźniąt miłosne potyczki zakończą się zwycięstwem. W pracy dodatkowych zleceń nie zabraknie, ale szybko się z nimi uporasz. Będzie wiele okazji, aby się popisać wiedzą lub zarobić trochę grosza. Nie pożyczaj pochopnie pieniędzy, bo mogą już do ciebie nie wrócić. W dniu 8 maja uważaj za kierownicą.

 

RAK  22 VI – 22 VII

Przekonasz się, że wiara w lepsze jutro zdziała cuda. Zajmij się sobą, pomyśl o jakiejś formie rozwoju wewnętrznego. Jeśli musisz wystąpić publicznie, nie obawiaj się, na pewno dasz sobie radę. Partner chwile zaniedbania wynagrodzi ci prezentami. Po 11 maja w sektorze zawodowym widać zmiany na lepsze. Masz szansę sprawdzić się jako dobry organizator, a za tym mogą pójść wymierne sukcesy.

 

LEW  23 VII – 22 VIII

W domu wreszcie zagości przyjemna atmosfera. Poczujesz się radosna i pełna wiary w lepsze jutro. Będziesz w dobrej formie intelektualnej, więc możesz liczyć na sukcesy. Dobrze ulokujesz oszczędności, które po pewnym czasie przyniosą ci zysk. Dzięki temu nie musisz żałować pieniędzy wydanych na przyjemności. W dniach 6–8 maja wystrzegaj się pomyłek, zwracaj większą uwagę na detale.

 

PANNA  23 VIII – 22 IX

Uda ci się osiągnąć większe poczucie równowagi wewnętrznej. Staraj się być bardziej cierpliwa, szczególnie w stosunku do osób starszych. Może ci być trudno wyrażać uczucia. Po 6 maja sprawy, które dotąd nie mogły ruszyć z miejsca, nabiorą takiego rozmachu, że zaskoczy cię oszałamiające tempo zdarzeń. Nie pozwolisz nikomu stanąć ci na drodze i uniemożliwić  osiągnięcie celów, które sobie wyznaczyłaś.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Twoje myśli będą teraz pozytywne. Przed tobą udana randka z kimś, kto od dawna ci się podoba. W związkach ze stażem niewykluczone pewne problemy z uzyskaniem partnerskiej harmonii. Postaw na szczere gesty, a sprawy same wrócą do normy. We wszystkim, co dotyczy finansowej sfery życia, czeka cię powodzenie. Możesz sobie pozwolić na małą rozrzutność. W dniach 10–13 maja stosunki z szefem mogą się

 

SKORPION  23 X – 21 XI

Będziesz w harmonii ze sobą i światem. Poznasz kogoś, kto może ubarwić twoje codzienne życie. Tylko nie zniechęcaj się pierwszymi nieudanymi randkami! Możliwe, że zyskasz więcej czasu dla siebie, gdyż pozbędziesz się części obowiązków rodzinnych. Bliscy zaskoczą cię troską i poświęceniem. W dniach 10–11 maja twoja zdolność do dynamicznego działania przyniesie spektakularne efekty. Uporządkuj zaległe sprawy urzędowe, korespondencję służbową i bankową.

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

Nadchodzi dobry czas na poszerzanie horyzontów i rozpoczęcie nauki języków obcych. Będziesz mile widzianym gościem na każdej imprezie. W najbliższej rodzinie możliwe zaręczyny a nawet ślub. Dzięki mądremu gospodarowaniu pieniędzmi zaoszczędzisz trochę grosza. Dlatego teraz zaplanuj większe zakupy. Po 9 maja mogą pojawić się przejściowe kłopoty ze zdrowiem. Znajdź czas, by się wyciszyć. Inaczej pogoń i stres fatalnie odbiją się na twoim zdrowiu.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Warto zrobić coś dla zdrowia. Na swojej drugiej połówce na pewno się nie zawiedziesz, ale los zmusi cię do zastanowienia się, jaką ty jesteś partnerką. Wspomnicie stare, dobre dzieje, ale też opowiecie sobie o tym, co teraz leży wam na sercu. W sferze kariery szczęście będzie ci sprzyjać, choć na największe sukcesy musisz jeszcze chwilę zaczekać.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Na pewno wydarzy się coś interesującego, co cię ucieszy. Kłopotliwe sprawy najszybciej załatwisz dzięki uśmiechowi. Finansowo powiedzie ci się trochę gorzej. Możesz mieć problem z zaplanowaniem wydatków, zwłaszcza jeśli prowadzisz własną fi rmę. W dniach 8–10 maja wyostrzy się twoja intuicja. Jeżeli wykorzystasz ją w pracy zawodowej, możesz wiele osiągnąć. W strefi e towarzyskiej prawdziwa sielanka!

 

RYBY  19 II – 20 III

Ciekawość świata przyczyni się do poszerzenia twoich horyzontów. Pamiętaj, że najważniejsza w kontaktach z ludźmi jest serdeczność. Dla Ryb uzdolnionych artystycznie to czas owocny. Po 9 maja na polu zawodowym czeka cię ożywienie. Pamiętaj, by nie kupować niczego pochopnie. Możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności w kwestiach prawnych. W dniach 17–18 maja możliwe miłosne zauroczenia.

 

BARAN  21 III – 19 IV

Znajdź czas na medytację i lekturę. Wspominaj tylko szczęśliwe chwile. Poznasz nowych ludzi. Dzięki nim poszerzysz swoje kontakty zawodowe. Po rozmowie z szefem na nowo spojrzysz na niektóre dręczące cię problemy i być może zawalczysz o zmiany. Mapa nieba sprzyja ubiegającym się o awans. W dniach 7–11 maja możliwy życiowy egzamin. Przy podejmowaniu decyzji nie polegaj tylko na własnej opinii.