Co dwa tygodnie będziemy prezentować Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI

Nie lekceważ kłopotów zdrowotnych, nie forsuj organizmu. Przypływ pomysłów twórczych, szczególnie w sprawach dotyczących finansów. Jeśli jednak myślisz o szybkim awansie, musisz uzbroić się w cierpliwość. Kosmos sprzyja podejmowaniu rozsądnych decyzji w kwestiach natury prawnej. Szansa na odnowienie serdecznych stosunków z krewnymi. W przyjaźni postaw na szczerość i nie analizuj potknięć bliskich ci osób. Unikaj otwartego konfliktu ze Strzelcami.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

♋ Rak »♑ Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »
♍ Panna »♓ Ryby »
♎ Waga »♈ Baran »
♏ Skorpion »♉ Byk »
♐ Strzelec » 

 

 

RAK  22 VI – 22 VII

Będzie ci sprzyjać szczęście w podróżach, dlatego planowany wyjazd spełni twoje oczekiwania. W dniach 22–24 maja mnóstwo niespodzianek od losu. Przed tobą ważne decyzje dotyczące zmiany miejsce zamieszkania. Samotne osoby nie powinny teraz szukać miłości na siłę – wkrótce sama się pojawi. U zaobrączkowanych na pierwszy plan wysunie się seks.

 

LEW  23 VII – 22 VIII

Twój entuzjazm i kondycja będą godne pozazdroszczenia. Ważne rozmowy zaplanuj na 23–25 maja. W tych dniach owocne okażą się spotkania i wyjazdy służbowe. Nie podejmuj teraz żadnych ważnych decyzji finansowych. W sektorze spraw osobistych nie będziesz mieć powodów do narzekania. Przed samotnymi wiele okazji, by na swej drodze spotkać kogoś sympatycznego. W stałych związkach pojednanie i wyciszenie konfliktów.

 

PANNA  23 VIII – 22 IX

Wrogiem dobrego samopoczucia będzie stres, ale wszystkie nieporozumienia z otoczeniem wyjaśnią się na twoją korzyść. Nowe obowiązki potraktuj jako sprawdzian – osiągniesz wyznaczone cele. Po 1 czerwca nadarzy się okazja, żeby poprawić swoją sytuację finansową. Miej oczy szeroko otwarte i nie bój się ryzykować. Wykorzystaj swój urok osobisty, a nikt ci się nie oprze! W sprawach erotycznych niedosyt wrażeń.

 

WAGA  23 IX – 22 X

Dzięki przychylności gwiazd przeżyjesz pomyślny i romantyczny czas. Wykorzystaj okazję do zabawy i nawiązania nowych znajomości. Spotkanie z kimś dawno niewidzianym odświeży wspomnienia. Dostaniesz zaproszenie na uroczystą kolację w gronie rodziny. Postaw na zdobywanie wiedzy. Spodziewaj się od szefa nowych propozycji. Po 23 maja dynamiczne działania mogą przynieść nieoczekiwany awans.

 

SKORPION  23 X – 21 XI

Jeśli teraz liczysz na szybki zawrót głowy, powinnaś brać pod uwagę rozczarowania. Planety miłości zajmują położenie utrudniające ocenę sytuacji, a nawet własnych uczuć. Uważaj, byś 30 maja opacznie nie zrozumiała intencji drugiej strony. Gwiazdy sprzyjają twojej karierze, ale tak naprawdę to ty będziesz autorem swojego sukcesu. W dniach 20–21 maja uważaj na siebie. Opanuj emocje i spokojnie przeczekaj huśtawkę nastrojów. Najlepiej byłoby wyjechać choć na jeden dzień.

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

Twój prestiż w towarzystwie wzrośnie. U zakochanych par zapanuje sielska atmosfera. Single przyciągną osoby ciepłe i inteligentne. Wszystkie obowiązki wykonuj ostrożnie i starannie, bo łatwo możesz popełnić błąd, który trudno będzie naprawić. Twardo negocjuj warunki umów biznesowych, a dostaniesz więcej, niż się spodziewasz. Duży sukces związany z nieruchomością! W dniu 30 maja możesz pogrążyć się w niepotrzebnych rozmyślaniach.

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

W domu atmosfera pełna szczerych wyznań. Ktoś, kto coś ci obiecał, teraz cię mile zaskoczy. Zrealizujesz wszystkie ważne plany. Szczęście ci sprzyja, okoliczności układają się pomyślnie, a dobre okazje finansowe masz na wyciągnięcie ręki. Pozornie nieatrakcyjne zaproszenie okaże się przełomem w twoim życiu. Ale sprawy sercowe ułożą się trochę nie tak, jak o tym marzyłaś, na szczęście będą to tylko drobne nieporozumienia. W dniach 29–30 maja zwolnij nieco tempo, zrelaksuj się i wycisz.

 

WODNIK  20 I – 18 II

Staraj się spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Wzmocni się twoje poczucie wewnętrznej równowagi. Jeśli nie masz pracy, jest szansa, że ją znajdziesz. A jeśli nie jesteś zadowolona z tego, co robisz, sytuacja się polepszy. Po 20 maja w życiu partnerskim staraj się stawiać na kompromis. Unikniesz nieporozumień towarzyskich, jeśli starannie będziesz dobierać słowa.

 

RYBY  19 II – 20 III

Poczujesz się pełna energii i spojrzysz na świat bardziej przyjaźnie. Pozbędziesz się wszelkich smutków, lęków i niepewności. Nabierzesz też większej pewności siebie. W sferze towarzyskiej ożywienie. Po 21 maja przeanalizuj jeszcze raz decyzje dotyczące delikatnych spraw osobistych. Kosmos wróży miłosne uniesienia i namiętność, której trudno się oprzeć. W firmie powinnaś uważać na słowa i obietnice innych.

 

BARAN  21 III – 19 IV

Sukces jest w twoim zasięgu. Możesz liczyć na szacunek i uznanie, ale będziesz musiała na to zapracować. W rodzinnych sprawach czeka cię satysfakcja. Świetnie porozumiesz się z partnerem. W dniach 27–29 maja zostaw sobie i innym spory margines swobody. Warto teraz spróbować nowych rozrywek lub odwiedzić nowe miejsca. 1 czerwca nie ufaj osobie, która już cię raz zawiodła.

 

BYK  20 IV – 21 V

Będziesz w zgodzie ze sobą. Układ gwiazd pozwoli ci działać z większym wyczuciem. Bez problemu rozszyfrujesz oczekiwania innych, co pozwoli uniknąć wielu kłopotów. Pielęgnuj więź, która łączy cię z przyjaciółmi. Jeśli jesteś w młodym związku, możecie odczuwać teraz znudzenie. To będzie sprawdzian waszej dojrzałości. W dniach 25–27 maja uważaj, bo może cię dopaść jakaś sezonowa infekcja.