Specjalnie dla Was, z okazji minionego niedawno Dnia Zakochanych, przygotowaliśmy specjalny walentynkowy Horoskop Miłosny. Sprawdźcie, co gwiazdy maja do powiedzenia w Waszych sprawach sercowych i dowiedzcie się, z którym znakiem zodiaku pasujecie do siebie najlepiej!


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

♈ Baran »

♉ Byk »

♊ Bliźnięta »

♋ Rak »

♌ Lew »

♍ Panna »

♎ Waga »

♏ Skorpion »

♐ Strzelec »

♑ Koziorożec »

♒ Wodnik »

♓ Ryby »

 

BARAN (21 III – 19 IV)

ZNANA PARA: Anna Głogowska i Piotr Gąsowski (BARAN)

Nadszedł czas na odrobinę szaleństwa lub… stabilizację. Dobra zabawa z drugą połówką na towarzyskim spotkaniu uświadomi wam obojgu, że jesteście wyjątkowo dobraną parą, a wasz związek z upływem lat umocni się, stanie się dojrzały, ale nie straci młodzieńczego ducha.

Jeśli nieco przytłoczyła was codzienność, planety gwarantują powrót euforii na początku maja. Długi weekend w romantycznej scenerii zainspiruje cię do podjęcia życiowej decyzji. Najbliższa twemu sercu osoba da ci wskazówkę, że to właśnie ten moment. Żeby poradzić sobie z lękiem przed poważną relacją, poszukaj wsparcia w kobietach. Przyjaciółka lub mama dodadzą ci odwagi, byś więcej dała z siebie partnerowi. Jesteś osobą otwartą na nowości, więc ewolucja sposobu myślenia i działania w kwestiach miłosnych nie będzie dla ciebie zbyt trudnym wyzwaniem. W pracy spodziewaj się zaskakujących zdarzeń rzutujących na twoje życie uczuciowe. Kontakt z zagranicznym kontrahentem może zaowocować wycieczką do naprawdę dalekich krajów.

Wszechświat sprzyja związkowi z: beztroskim i zalotnym Lwem, bezpośrednim i energicznym Strzelcem, dowcipnym i błyskotliwym Bliźniakiem.

 

BYK (20 IV – 21 V)

ZNANA PARA: Małgorzata Kożuchowska (BYK) i Bartłomiej Wróblewski

Planu powiększenia rodziny nie odkładaj na kolejne miesiące! Wypatrując bratniej duszy, spróbuj zawęzić obszar poszukiwań do najbliższego otoczenia. Przyjaciel, którego darzysz ogromną sympatią, tylko czeka na subtelny sygnał z twojej strony, by zrobić pierwszy krok.

Obawy związane z rodzicielstwem rozwieją się. Wzajemne wsparcie i silne uczucie pozwolą wam obojgu uwierzyć w rodzicielski potencjał. Czas ciąży zniesiesz wspaniale, pełna radości. A wasza miłość przy narodzinach dziecka zostanie przypieczętowana na zawsze. Przekonasz się, że ukochany jest idealnym materiałem na ojca. Przy wyborze imienia dziecka sugerujcie się imionami krewnych partnera. A jeśli jesteś singielką? Mężczyzna z najbliższego otoczenia okaże się nie tylko czułym przyjacielem, ale i namiętnym kochankiem.

Wszechświat sprzyja związkowi z: opanowaną i godną zaufania Panną, odpowiedzialnym i nieco chłodnym Koziorożcem, czułym i wrażliwym Rakiem.

 

BLIŹNIĘTA (22 V – 21 VI)

ZNANA PARA: Małgorzata Rozenek (Bliźnięta) i Radosław Majdan

Idealny moment na ślub to czerwiec. Zawartym wtedy związkom Bliźniąt kosmos gwarantuje pomyślność na najbliższe lata. Jesteś samotna? Mimo tęsknoty za dawną sympatią stopniowo odzyskasz wiarę w swoją zdolność do kochania.

Pozbądź się wszelkich obaw związanych ze ślubem. Wybór partnera był jednym z najlepszych w twoim życiu. Potwierdzenie tego znajdziesz nie tylko we własnym sercu, lecz także u przyjaciół i rodziny. Jeśli nadal szukasz drugiej połowy, poświęcaj więcej czasu… samej sobie. Postaw na samokształcenie i rozwój osobisty. A troska o kondycję fizyczną oczyści nie tylko twoje ciało, ale i umysł. Już wkrótce poczujesz się lepiej. Pozytywna energia, którą będziesz emanować, sprowadzi do twojego życia kogoś, na kogo naprawdę zasługujesz. Podsumowanie plusów i minusów poprzedniego związku pozwoli ci zrozumieć, że to, w czym tkwiłaś, nie pozwalało ci oddychać pełną piersią. W nowej relacji daj sobie czas. Wejdziesz w nią z dystansem, jednak wybrany mężczyzna, swoją cierpliwością i delikatnością, zdobędzie twoje serce.

Wszechświat sprzyja związkowi z: wyrafinowaną i ugodową Wagą, dynamicznym i przywódczym Baranem, pewnym siebie i cieszącym się życiem Lwem

 

RAK (22 VI – 22 VII)

ZNANA PARA: Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski (Rak)

Jeśli ukochany przy blasku Księżyca padnie przed tobą na kolana, musisz odpowiedzieć „tak”! Kosmos czuwa, abyś dokonała właściwego wyboru. Ślub w tym roku gwarantowany! Serce samotnej zabije mocniej, gdy pozna młodszego partnera.

Ten rok ci sprzyja, więc każdy twój wybór będzie trafny. Gdy on zadeklaruje, że każdego dnia z miłością i pełnym zaangażowaniem będzie cię zdobywał od nowa, możesz być pewna, że jest mężczyzną twojego życia. Decyzja o małżeństwie wydaje się oczywista. Planety gwarantują ci spełnienie się w roli żony i matki. A gdy w życie singielki nagle wkroczy młody mężczyzna, zacznie uwodzić cię w tak odważny i bezprecedensowy sposób, że nie będziesz w stanie się oprzeć. Nie kieruj się stereotypami. Sama dobrze wiesz, co uczyni cię szczęśliwą.

Wszechświat sprzyja związkowi z: charyzmatycznym i wnikliwym Skorpionem,oddaną i kochającą Rybą, racjonalną i konkretną Panną.

 

LEW (23 VII – 22 VIII)

ZNANA PARA: Natasza Urbańska (Lew) i Janusz Józefowicz

Kłopoty małżeńskie są tylko przejściowe. Ich pokonanie scementuje wasz związek i na nowo rozbudzi namiętność. Dowiedzie to, że sprzeczki mogą mieć zbawienny wpływ na pary.

Z natury bardzo wrażliwa, martwisz się nieporozumieniami, które ostatnio zdarzają się w twoim związku. Prawdą jest jednak, że przeciwieństwa przyciągają się i… świetnie uzupełniają. Weź pod uwagę sugestie ukochanego, bo może mieć sporo racji w swoich opiniach na temat domowego ogniska. Jeśli jesteś samotna, bez skrępowania flirtuj przy każdej nadarzającej się okazji. Od dawna skrycie pragnęłaś, by kokietować i kusić mężczyzn, a to odpowiedni moment na odkrywanie siebie. Czas wakacji stanie się momentem kulminacyjnym miłosnych uniesień. Namiętny mężczyzna zabierze cię w miejsca, o których zawsze marzyłaś.

Wszechświat sprzyja związkowi z: bezpośrednim i szczerym Baranem, spontanicznym i pełnym entuzjazmu Strzelcem, błyskotliwym i uroczym Bliźniakiem.

 

PANNA (23 VIII – 22 IX)

ZNANA PARA: Anna Lewandowska (Panna) i Robert Lewandowski

Twój związek zostanie wystawiony na próbę. Poważnie zastanów się, czy byłabyś w stanie wybaczyć zdradę. Własne emocje także miej pod kontrolą. Na drodze singielki pojawi się znajomy sprzed lat. Może niespełniona dotąd miłość właśnie znalazła swój czas? Wszystko w twoich rękach.

Poczujesz, że w twojej relacji czegoś brakuje. Nie możesz jednak mówić o wypaleniu się uczucia. Pamiętaj, że w związku najważniejsza jest szczerość. Może to dobry moment, byście porozmawiali o waszych oczekiwaniach wobec życia i siebie nawzajem. Planety spłatają miłego fi gla samotnym. Poczujesz się kilkanaście lat młodsza. Daj się ponieść emocjom i umów się na niezobowiązującą kawę ze znajomym z dawnych lat. Jeśli żałujesz, że wcześniej nie spróbowałaś, teraz masz szansę!

Wszechświat sprzyja związkowi z: zdecydowanym i wiernym Bykiem, konkretnym i ambitnym Koziorożcem, uwodzicielskim i nieprzeniknionym Skorpionem.

 

WAGA (23 IX – 22 X)

ZNANA PARA: Katarzyna Cichopek (Waga) i Marcin Hakiel

Przypomnisz sobie, że otacza cię miłość nie tylko męża, ale i rodziny oraz przyjaciółek. W koleżeńskim gronie poczujesz się doceniona i szanowana. Przekonanie, że na miłość przyjdzie jeszcze czas, ani na moment nie odbierze singielkom dobrego humoru i samopoczucia.

Okresowe napady chandry skutecznie zwalczysz telefonem do przyjaciółki. Mąż zrozumie, że tak jak on, musisz mieć trochę czasu dla siebie. Jeśli potrzebujesz szczerej rozmowy, pomyśl o mamie. Nikt nie zna cię lepiej od niej, więc zachowaj w sercu jej złote rady. Jako singielka otoczona znajomymi spodziewaj się licznych prób flirtu. Bądź bezpośrednia, to najlepszy sposób, by już na początku dowiedzieć się, czy z nowym znajomym macie cokolwiek wspólnego. Eksperymentuj i baw się, a na ocenę nowo poznanej osoby pozwól sobie dopiero po kilku minutach rozmowy.

Wszechświat sprzyja związkowi z: ekspresyjnym i optymistycznym Lwem, tolerancyjnym i przyjacielskim Wodnikiem, radosnym i otwartym Strzelcem.

 

SKORPION (23 X – 21 XI)

ZNANA PARA: Edyta Górniak (Skorpion) i Piotr Schramm

Związek z długim stażem najwyraźniej się kończy. Jesteś wystarczająco silna, by znieść rozstanie. Jeśli w przeszłości dokonałaś wyboru pomiędzy dwoma mężczyznami, możesz teraz to zmienić.

Zdobędziesz się na odwagę, by powiedzieć wprost o wszelkich brakach w waszym związku. Lęk przed samotnością przestanie cię blokować. Wspólny wypad z przyjaciółką odnowi waszą relację. Jeśli kochałaś na przekór całemu światu, kwiecień będzie najlepszym okresem, by dać szansę tej utraconej miłości. Przy wsparciu Wenus uda ci się zdobyć to, czego od zawsze pragnęłaś. Jesteś sama? Teraz postaraj się nie snuć planów wybiegających w daleką przyszłość. Postaw na czerpanie radości z każdego nadchodzącego dnia.

Wszechświat sprzyja związkowi z: wnikliwą i wrażliwą Panną, nieśmiałym i sentymentalnym Rakiem, dojrzałym i rozsądnym Koziorożcem

 

STRZELEC (22 XI – 21 XII)

ZNANA PARA: Karolina Malinowska (Strzelec) i Olivier Janiak

Wspólne pokonywanie trudności tylko potwierdza, że twój mężczyzna jest w stanie zagwarantować ci poczucie bezpieczeństwa. Samotny Strzelec musi znaleźć równowagę między życiem uczuciowym a zawodowym.Nie poświęcaj się pracy całkowicie,bo wypadniesz z damsko-męskiej gry.

Wiosenny przypływ gotówki przeznacz na wymarzoną podróż z ukochanym. Niech będzie to nagroda za trudny okres, jaki masz za sobą. O obawach dotyczących kondycji waszego związku możesz już zapomnieć. Wspólny wyjazd uwolni wasze umysły i serca od zmartwień i pozwoli wzajemnie cieszyć się sobą. Jeśli nie masz partnera w Dniu Walentego, tajemniczy nieznajomy, który od dłuższego czasu pojawia się każdego ranka w twojej ulubionej kawiarni, okaże się bardzo uwodzicielski. Przygotuj się na najbardziej romantyczną randkę w twoim życiu.

Wszechświat sprzyja związkowi z: rzeczowym i stałym w uczuciach Bykiem, ostrożną i bystrą Panną, zaangażowanym Skorpionem.

 

KOZIOROŻEC (23 XII – 19 I)

ZNANA PARA: Anna Czartoryska-Niemczycka (Koziorożec) i Michał Niemczycki

Owocem walentynkowej euforii może być nawet dziecko. Zdaj się na wolę kosmosu. W tym roku obudzi się w tobie pragnienie powiększenia rodziny. Jeśli jeszcze szukasz ukochanej osoby, postaw na uśmiech - podbijesz nim każdego mężczyznę.

Zauważysz, że partner pragnie potomstwa tak samo mocno, jak ty. W gronie znajomych zapytany o to wprost, bez wahania przyzna, że marzy o byciu tatą. Będziesz pod wrażeniem jego dojrzałej postawy i przygotowań do ojcostwa. Jeśli masz wątpliwości, czy sprostasz macierzyństwu, ukochany podbuduje twoją psychikę. Uważa cię nie tylko za cudowną małżonkę, ale również za idealną kandydatkę na matkę jego dzieci. Zadbaj o kondycję fizyczną. Zatroszcz się o zdrowie, a ciąża przebiegnie spokojnie. W tym okresie wypiękniejesz i będziesz zachwycać. Siła samotnych tkwi w radosnym usposobieniu. Twój czarujący uśmiech przyciągnie wiele męskich spojrzeń. Przy zawieraniu nowych znajomości pierwsze wrażenie będzie dla ciebie kluczowe.

Wszechświat sprzyja związkowi z: nieskomplikowanym i aktywnym Baranem, serdecznym i ekspresyjnym Lwem, empatyczną i taktowną Wagą.

 

WODNIK (20 I – 18 II)

ZNANA PARA: Magdalena Schejbal (Wodnik) i Sławomir Zięba-Drzymalski

Luty to twój czas! Walenty czuwa nad długimi związkami, w których świeży powiew miłości przywróci gorący nastrój z początków znajomości.

Jeśli w miłości najbardziej obawiasz się rutyny, weź sprawy w swoje ręce. Daj się ponieść wyobraźni i miej odwagę przejąć inicjatywę. Śmiało wychodź z propozycjami wspólnego spędzania czasu. Jeśli ukochany podziela twoje pasję, odnajdziecie radość i spełnienie. Może warto wrócić do miejsc pierwszych randek? Taka sentymentalna podróż pozwoli wam po raz kolejny zakochać się w sobie. Singielki poczują się dobrze same ze sobą. Wybieraj się do ulubionych miejsc, w których czujesz się jak ryba w wodzie. Pozytywna aura skumuluje się w święto zakochanych i przyciągnie do ciebie wyjątkowego mężczyznę, z którym znajomość może przerodzić się w coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś.

Wszechświat sprzyja związkowi z:uroczym i towarzyskim Bliźniakiem, uwodzicielską i szarmancką Wagą, lustrzanym odbiciem Wodnikiem.

 

RYBY (19 II – 20 III)

ZNANA PARA: Hanna Lis i Tomasz Lis (Ryby)

Jeśli czujesz się uzależniona od partnera, czas powiedzieć „dość”. Planety obdarzyły cię niezawodną intuicją, więc zdaj się na przeczucia. Singielki niech mają się na baczności - wiosenna miłość będzie jak narkotyk.

Nie czujesz się odurzona waszym uczuciem jak dawniej? Czas znaleźć w relacji więcej przestrzeni i bardziej docenić samą siebie. Jest w tobie tak wiele do kochania, więc nie czuj się onieśmielona myślą, że zasługujesz na więcej. Jeśli mimo widocznych znaków partner nie przypomni sobie o tym, jak dużo szczęścia wnosisz w jego życie, decyzja o zaręczynach powinna stanąć pod znakiem zapytania. Jeśli jesteś bez pary, walentynkowy nastrój nie wpłynie pozytywnie na kondycję twojego samotnego serca. Pierwszy raz poczujesz jednak, że ty sama możesz odmienić swój los. Tym razem warto podjąć rzeczywiste ryzyko, by sięgnąć po wymarzone szczęście. Przekonasz się, że nie tylko okoliczności temu sprzyjają. Okaże się, że w spełnianiu wyśnionych planów znajdziesz towarzysza. Gwiazdy zatroszczą się o ciebie, szczególnie podczas dalekich podróży.

Wszechświat sprzyja związkowi z: romantycznym i troskliwym Rakiem, tajemniczym i pewnym siebie Skorpionem, wiernym i dającym poczucie bezpieczeństwa Bykiem.