Jeśli już dawno skończyłyście szkołę i zapomniałyście o czasach, gdy noszenie plecaka było codziennością to zdecydowanie powinnyście wrócić do nich pamięcią! W tym sezonie bowiem, zamiast modnej torebki, wszyscy wybierają wygodę i na plecy zarzucają praktyczny plecak. Gwiazdy zdążyły już oszaleć na punkcie nowego #hottrendu, a w szczególności upodobały sobie malutki plecaczek od Louis Vuitton.

POLECAMY TEŻ: DODA, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA, JESSICA MERCEDES Gwiazdy pokochały modne (i drogie!) t-shirty ze sloganami

 

Plecak Louis Vuitton Palm Springs Mini, jest naprawdę MINI i prawdopodobnie nie zmieści się w nim nic innego, poza telefonem i kartami kredytowymi... Za to z pewnością każdy domyśli się, że to drogi, designerski dodatek - plecak bowiem, cały pokryty jest charakterystycznym dla marki monogramem LV. Za to "małe cudo" trzeba zapłacić nawet ok. 7 tys. złotych.

credit: Aleksandra Kwiecień/Gala.pl

Fankami modelu Mini, zostały już między innymi Rihanna, blogerka Chiara Ferragni oraz oczywiście siostry Kardashian. Na czarną wersję logowaną czerwonym monogramem, zdecydowały się Bella Hadid oraz Sofia Richie (córka muzyka, Lionela Richiego). W Polsce prekursorkami tego trendu zostały Joanna Horodyńska, Ola Ciupa, czy nasze polskie WAGs - Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna. Gwiazdy najchętniej łączą plecaczki ze sportowymi stylizacjami - najlepiej wyglądają z klasycznymi sneakersami i bluzą. 

Co sądzicie o tym modnym dodatku? Wydałybyście tyle pieniędzy na plecak?

Zdecydowanie tańsze (ale nadal modne) plecaki znajdziecie w naszym sklepie: