Hot16Challenge nie traci na popularności. Do akcji zapoczątkowanej przez polskich raperów dołączają się kolejne gwiazdy, nie tylko te muzyczne. W sieci można posłuchać już "gorących 16" Brodki, Kayah, Dawida Podsiadło, Andrzeja Dudy, czy Maryli Rodowicz. Na nominacje do wyzwania, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla służby zdrowia, postanowiła odpowiedzieć również Julia Wieniawa. Jej wersy opowiadają m.in. o sytuacji politycznej w naszym kraju.

Hot16Challenge Julii Wieniawy

- Elo, tu Wieniawa wjeżdża jak świeża murawa, nie znam się na rapach, ale jadę z tym jak trabant. Bo gra warta rymu, dla medyków tutaj brawa. Pielęgniarki przytulam jak rodaka parawan, z głowy korona nie spadnie, jak zasilisz siepomaga. Naprawimy służbę zdrowia, potem inny stragan. W kraju polityczny raban i cenzury kagan, miało być tak pięknie, znów nagonka i bałagan.

Trzymajmy się razem jak z kołnierzykiem krawat, każdy żołnierzykiem, damy radę jak Warszawa. My tu joga i zabawa, oni nam kasują prawa, gdybym to ja miała pióro takie jak Wisława - rapuje Julia Wieniawa, nawiązując do polityki o cenzury w radiowej Trójce.

Na koniec Wieniawa zaśpiewała też nieco przerobiony refren swojej piosenki  "Nie muszę": - Siedzę w domu i nie muszę pamiętać, który dres założyć do zdjęcia.

Do nagrania swoich szesnastek gwiazda nominowała Maćka Musiałowskiego, Adama Zdrójkowskiego, Jessikę Mercedes, Kasię Zielińską, a także Michelle Obamę i Kanye Westa.