Miejsce, gdzie oderwiesz się od miejskiego zgiełku i hałasu. Tuż u podnóża Gór Izerskich, blisko natury, lasów i gór. Hotel & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie Zdroju w tym roku po raz kolejny przygotował wyjątkowe propozycje!

WellU umieściło tam pierwszy w Polsce specjalistyczny Instytut Anti Aging. Innowacyjne preparaty Larens, tworzone z filozofią kompleksowego podejścia do pielęgnacji. To kolejna propozycja dla osób chcących zadbać o swoje ciało.

Zabiegi wykonywane w Hotel & Medi Spa Biały Kamień opierają się wyłącznie na dotyku, umiejętnościach człowieka oraz zastosowaniu wyjątkowych kosmeceutyków. Filozofia działającego w Hotelu SPA WellU Anti Aging Institut oparta jest na kulcie zdrowia, urody i wysokiej jakości życia. Koncentruje się na odwracaniu biegu zegara biologicznego przy pomocy preparatów Larens, które stanowią ukoronowanie badań nad zagadnieniem starzenia sił skóry, prowadzonych przez naukowców, pod przewodnictwem prof. Andrzeja Frydrychowskiego.

Na doskonałe samopoczucie odpoczywających ogromny wpływ ma wyjątkowe otoczenie. Cisza, spokój i przepiękne widoki o każdej porze roku! Wiosną, latem i jesienią zachwyci Cię piękno przyrody, szlaki turystyczne oraz trasy rowerowe, a zimą staje się idealnym kurortem dla sympatyków białego szaleństwa.

Chcesz odkryć "Sekret wiecznej młodości", odbyć "Biopeptydową Ceremonię", a może poznać "Magię Biopeptydów"? To tylko kilka zabiegów jakie proponuje Hotel & Medi Spa Biały Kamień w Świeradowie Zdroju. Sam przekonaj się jak zadbać o swoją skórę!