Emocji w programie będzie co niemiara - mówiła na początku września Klaudia El Dursi o nowej edycji "Hotelu Paradise". Prowadząca nie rzucała swoich słów na wiatr. Drugi sezon randkowego show w telewizyjnej Siódemce faktycznie obfitował w dramatyczne zwroty akcji, w tym nawet wielkie powroty uczestników, którzy zostali wyeliminowani na wcześniejszych etapach gry. Zacięta rywalizacja ostatecznie zaprowadziła do wielkiego finału dwie pary: Sonię Szklanowską i Łukasza Karpińskiego oraz Beatę Postek i Artura Sargsyana.

Hotel Paradise 2 - co się działo w finale?

Ostatnie chwile w Rajskim Hotelu na egzotycznej wyspie Bali wypełnione były nie tylko śmiechem i zabawą, ale także bardzo trudnymi wyborami. Finaliści musieli bowiem obrać swoją ostateczną taktykę i zdecydować, co liczy się dla nich bardziej: lojalność wobec partnera czy pieniądze.

Hotel Paradise - kto wygrał 2. edycję? WYNIKI

"Hotel Paradise 2" wygrali Beata i Artur. To jednak był dopiero początek wielkich emocji w ostatnim odcinku show. Zwycięska para stanęła następnie na tzw. ścieżce lojalności.

Wbrew namowom pozostałych uczestników, żadne z nich nie zdecydowało się rzucić kulą i zgarnąć ogromną kwotę pieniędzy tylko dla siebie. W finale postanowili zaufać sobie do samego końca, dzięki czemu podzielili się nagrodą główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Myślicie, że Beacie i Arturowi uda się stworzyć udaną relację po programie?

Hotel Paradise - kiedy 3. sezon?

Jeśli nie możesz się już doczekać kolejnej edycji "Hotelu Paradise", to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Pod koniec finału ogłoszono, że program wróci na antenę TVN7 wiosną 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ: Klaudia El Dursi zawdzięcza swoją urodę pochodzeniu ojca. Od lat jednak nie ma z nim kontaktu