Trzecia odsłona "Hotelu Paradise", która obfitowała w wiele zaskakujących wydarzeń i zwrotów akcji, dobiegła końca. Zacięta rywalizacja ostatecznie zaprowadziła do wielkiego finału dwie pary: Bibi i Simona oraz BasięKrystiana. 

"Hotel Paradise 3" - co się działo w finale? 

O tym, że to właśnie oni będą walczyć o końcowe zwycięstwo, zadecydowali byli mieszkańcy Rajskiego Hotelu na Zanzibarze. W ostatecznej rozgrywce decydujący głos również należał do nich. Uczestnicy minionego już sezonu musieli opowiedzieć się po stronie jednej z dwóch finałowych par.

"Hotel Pradise 3" - kto wygrał?

Najwięcej głosów otrzymali Basia Pędlowska z Krystianem Ferrettim i to oni zostali triumfatorami "Hotelu Paradise 3". 

Jednak największe emocje były dopiero przed nami. Tuż po ogłoszeniu przez Klaudię El Dursi końcowego werdyktu przyszedł czas na tzw. "ścieżkę lojalności". Zarówno Basia, jak i Krystian mogli rzucić złotą kulą na dowolnej kwocie i zgarnąć całą wygraną dla siebie.

W ostatniej sekundzie na taki ruch, dość niespodziewanie, zdecydował się 27-latek, który postanowił podzielić się nagrodą główną - w wysokości 100 tys. złotych - z całą czwórką. To oznacza, że każdy z finalistów, w tym Bibi i Simon, otrzyma po 25 tysięcy. 

Jestem z niego dumna. Wygraną dzielimy się na czwórkę. Bez Simona i Bibi nie wytrwalibyśmy do finału, nie byłoby nas - powiedziała Basia.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję "Hotelu Paradise" wygrała para w składzie Beata "Ata" Postek i Artur Sargsyan. Zwycięzców co prawda nie połączyło gorące uczucie, ale w finale postawili na wzajemną lojalność i zaufanie, dzięki czemu oboje opuścili Bali bogatsi o 50 tysięcy złotych.

"Hotel Paradise" - kiedy kolejny sezon? 

Dla fanów randkowego show Siódemki mamy bardzo dobrą wiadomość. Pod koniec dzisiejszego finału ogłoszono, że program wróci na antenę jesienią 2021 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise - oto uczestnicy 3. edycji randkowego show TVN 7