"Hotel Paradise" rusza z kolejną, trzecią już edycją. Tym razem uczestnicy randkowego programu telewizyjnej Siódemki polecieli do Afryki, a dokładnie na egzotyczny Zanzibar. Co ciekawe, o tym, kto na starcie zamieszkał w tytułowej posiadłości, producenci show zdecydowali się poinformować widzów jeszcze przed emisją pierwszego odcinka - będzie go można obejrzeć premierowo już dziś o godz. 20:30, zarówno na antenie TVN 7 oraz online na player.pl. Poznaj bohaterów nowego sezonu "Hotel Paradise"!

Hotel Paradise 3: kim są uczestnicy?

Jak udało nam się dowiedzieć, pierwszego dnia w rajskim hotelu zameldowało się na razie tylko dziewięcioro uczestników: pięć kobiet (Basia, Bogusia, Luiza, Kornelia i Ola) oraz czterech mężczyzn (Krystian, Dawid, Simon i Marcin).

Kim są? Skąd pochodzą? Czym się zajmują na co dzień? Jak do tej pory wyglądało ich życie miłosne? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania na temat uczestników nowej edycji "Hotel Paradise" i zobacz ich zdjęcia już teraz w naszej GALERII.

Przypomnijmy, że poprzedni sezon programu wygrała para w składzie Beata "Ata" Postek i Artur Sargsyan. Zwycięzców co prawda nie połączyło gorące uczucie, ale w finale postawili na wzajemną lojalność i zaufanie, dzięki czemu oboje opuścili hotel na Bali bogatsi o 50 tysięcy złotych.

Wiosenną edycję "Hotel Paradise" niezmiennie prowadzi znana z "Top Model" Klaudia El Dursi. Warto dodać, że piosenkę promującą nowy sezon hitu TVN 7 nagrała uczestniczka drugiej edycji show, Sonia Szklanowska.

SPRAWDŹ TEŻ: Partner Klaudii El Dursi zdradza, jak popularność ukochanej wpłynęła na ich życie i związek: "Na początku nie było nam łatwo"