Nagrodzona Złotym Globem i nominowana do nagrody Emmy Robin Wright powróci jako Claire Underwood  - Prezydent Stanów Zjednoczonych w 6. i ostatnim sezonie nagradzanego i przełomowego serialu „House of Cards”. Do obsady szóstego sezonu dołączyli także nominowani do Oscara Diane Lane oraz Greg Kinneare, a także Cody Fern. W ostatniej odsłonie, obok Robin Wright, powrócą również: nominowany do nagrody Emmy Michael Kelly, Jayne Atkinson, nominowana do Oscara Patricia Clarkson, nominowana do Emmy Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver. A jak w tym otoczeniu prezydenturę Claire Underwood wyobrażają sobie twórcy serialu „House of Cards”?

 „House of Cards” - Claire Underwood na pogrzebie Franka

W zwiastunie 6. i ostatniego sezonu serialu „House of Cards” widzimy, że Claire Underwood będzie wyjątkowo despotycznym prezydentem. W jednej ze scen nowa pani prezydent przemawia do członków amerykańskiej armii, którym w groźny sposób zapowiada, że ich życie zmieni się na dobre. W innej scenie widzimy, że w serialu zostanie pokazany także pogrzeb jej męża, Franka Underwooda. Czy scenarzyści serialu wyjaśnią widzom Netflixa, na co i w jakich okolicznościach zmarł? Oraz czy przeciwnikom Claire Underwood uda się w końcu odsunąć ją od władzy? Tego dowiemy się najwcześniej 2 listopada 2018 roku. Tymczasem zobaczcie najnowszy zwiastun produkcji:

„House of Cards 6” - kiedy premiera?

Obejrzycie ostatnią serię „House of Cards”? My już nie możemy się jej doczekać! „House of Cards 6" powraca na platformę Netflix już 2 listopada 2018.