Kim jest Hubert Gromadzki? Odpowiedź na to pytanie znają doskonale wierni widzowie 7. edycji "Top Model". Przystojny chłopak zasłynął jako jeden z najbardziej pewnych siebie uczestników show. Poza modelingiem jego drugą wielką pasją jest muzyka. Gra nawet na perkusji w rockowym zespole o nazwie Heart Hunters. Ile ma wzrostu? Jakie są jego wymiary? Jak nazywa się jego dziewczyna? Co zamieszcza na swoich profilach w mediach społecznościowych? Odpowiedzi na te i inne pytania oraz dużo zdjęć finalisty "Top Model" 7 znajdziesz już teraz PONIŻEJ.

Hubert Gromadzki - wiek, wzrost, wymiary

Hubert Gromadzki przyszedł na świat 3 listopada 1997 roku. W 2018 roku skończył więc 21 lat. Mierzy 184 cm, a jego wymiary to 98/75/92.

Hubert Gromadzki - rodzina

Finalista "Top Model" 7 pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ma aż siedmioro rodzeństwa: trzech braci i cztery siostry w wieku od 11 do 26 lat. Internauci nie mogą wyjść z podziwu nad tym, że praktycznie wszyscy członkowie jego rodziny wygrali los na loterii genetycznej - łącznie z piękną matką i przystojnym ojcem Huberta. Od razu wiadomo, po kim odziedziczył urodę!

ZOBACZ TEŻ: Kto wygrał "Top Model 2018"? Sprawdź!

Hubert Gromadzki - dziewczyna

Hubert Gromadzki na casting do 7. edycji "Top Model" przyszedł ze swoją dziewczyną. Partnerka aspirującego modela nazywa się Magdalena Nędza i pochodzi z Krakowa. Dużo jej zdjęć możecie znaleźć na jej proflu na Instagramie (@maagdaa___n).

Hubert Gromadzki - Instagram, Facebook

Hubert Gromadzki, podobnie jak pozostali finaliści 7. sezonu "Top Model", jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie (@hubert.gromadzki) obserwuje już ponad 130 tys. użytkowników serwisu. Można tam znaleźć nie tylko zdjęcia zza kulis programu, ale także jego prywatne fotografie np. ze wspólnych wakacji z dziewczyną. Hubert ma też swój prywatny profil na Facebooku (https://www.facebook.com/hubert.gromadzki), na który trafiają czasem publiczne posty, które mogą zobaczyć nawet ci którzy nie mają go w znajomych.

Hubert Gromadzki kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia finalisty "Top Model" 7 w GALERII >>