Spore zmiany w życiu prywatnym Huberta Gromadzkiego. Laureat drugiego miejsca w siódmym sezonie polskiej edycji programu "Top Model" ujawnił, że rozstał się ze swoją dziewczyną. Przystojny 21-latek sam opowiedział o zakończeniu swojego związku z Magdą Nędzą w wideo wywiadzie dla serwisu Glamour.pl. Początkujący model ujawnił, że rozstanie z partnerką zmusiło go do wyprowadzki z Warszawy, gdzie do tej pory wynajmował mieszkanie razem ze swoją ukochaną.

Wyprowadziłem się na parę miesięcy do domu (rodzinnego - przyp red.) ze względu na to, że chciałem tam pomóc i była też taka sytuacja, że byłem do tego troszeczkę zmuszony, bo rozstałem się z dziewczyną, mieliśmy razem wynajmowane mieszkanie - powiedział Hubert w rozmowie z redaktorką Glamour.pl.

Zaglądając na profil finalisty "Top Model" na Instagramie łatwo zauważyć, że zniknęły z niego niemal wszystkie wspólne zdjęcia z Magdą. Aktualnie można tam znaleźć tylko jeden - sponsorowany  - post Huberta z byłą partnerką z okazji Dnia Kobiet. Domyślamy się, że model pozostawił go na razie na swoim profilu ze względu na obowiązującą go umowę.

Skasowane z Instagrama zdjęcia Huberta Gromadzkiego z jego byłą już dziewczyną możecie wciąż obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Krupa wybrała imiona dla dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?