Hubert Urbański zadziwił fanów najnowszym zdjęciem opublikowanym na Instagramie. Prowadzący program "Milionerzy" ma na nim ogoloną głowę i nietypowy dla niego strój - długie skarpetki naciągnięte na dresowe spodnie. Musicie zobaczyć tę metamorfozę!

Hubert Urbański ogolił się na łyso

Hubert Urbański przyzwyczaił widzów do wręcz perfekcyjnego wyglądu. W teleturnieju "Milionerzy" oraz innych programach, które prowadzi, zawsze prezentuje się nienagannie. Zazwyczaj ma na sobie garnitur i perfekcyjnie ułożoną fryzurę, a jego siwizna jest już legendarna. 

Co ciekawe, prywatnie ubiera się zupełnie inaczej, zdecydowanie bardziej swobodnie. Uwielbia sportowe obuwie, co można zauważyć po jego zdjęciach w social mediach. Strój, w którym prezentuje się na najnowszej fotografii, nie budzi się więc sensacji. Szokuje za to fryzura, a właściwie jej brak, ponieważ Hubert Urbański ogolił się na łyso.

Italo Calvino - "Baron drzewołaz". Historia spełnionego życia i szalonej miłości. Serdecznie polecam na najbliższy tydzień - napisał pod fotografią.

Przywołana przez Huberta Urbańskiego powieść dotyczy historii barona, który buntuje się przeciwko rodzinie, wchodzi na drzewo i postanawia nie zejść do końca życia.

"Hubercie, gdzie ty masz włosy?! - pytali pod fotografią fani. Prowadzący "Milionerów" tylko polubił te komentarze - z pewnością jest więc zadowolony ze swojej metamorfozy.

Zdjęcie Huberta Urbańskiego w nowej odsłonie znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Pytania za milion. Sprawdź, czy wygrałbyś "Milionerów" [QUIZ]