Hugh Grant bierze ślub! Aktor postanowił sformalizować swój sześcioletni związek ze szwedzką producentką telewizyjną, Anną Elberstein. Do tej pory, 57-latek był jednym z najpopularniejszych brytyjskich kawalerów. Hugh Grant jest znany ze swojego zamiłowania do płci pięknej i do częstej zmiany partnerek. Czym więc urzekła go Anna Elberstein? Tego nie wiemy, ale musi być w niej coś wyjątkowego, bo para weźmie ślub jeszcze w tym miesiącu. 

Hugh Grant bierze ślub

Ślub Hugh Granta z Anną Elberstein odbędzie się jeszcze w tym miesiącu w urzędzie w Kensington i Chelsea. Informacja o ślubie pary miała zaskoczyć nawet bliskich przyjaciół aktora:

 "To jest dzień, którego nikt się nie spodziewał. Niedługo zostanie emerytem i w końcu jest gotowy, żeby się ustatkować "– mówi jeden z przyjaciół aktora. 

Hugh Grant był związany z Elizabeth Hurley, modelką i aktorką w latach 1987-2000. Był to jego najdłuższy związek. Aktor spotykał się również m.in. z Caroline Stanbury, Sandrą Bullock, Daną Verbytską, czy Drew Barrymore.

Kim jest Anna Elberstein - przyszła żona Hugh Granta?

Anna Eberstein to 35-letnia producentka telewizyjna i dyrektor ds. sprzedaży detalicznej, pochodząca Szwecji. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora marki modowej Ace & Me, firmy specjalizującej się w tradycyjnych szwedzkich skarpetkach. Hugh Grant i Anna Elbertein mają trójkę dzieci.

Zobaczcie zdjęcia Hugh Granta i Anny Elberstein --->