Hugh Grant uważany jest za najprzystojniejszego kawalera wśród brytyjskich aktorów. Niestety, aktor dziś, w wieku 54 lat nie wygląda tak dobrze jak kilka lat temu. Co więcej, jego reputacja została już mocno naruszona.. i to przez niego samego.

Jak się okazuje Grant zostanie ojcem.. już po raz czwarty! Niestety, aktor ma dwie partnerki, które darzy miłością i coś nie potrafi się zdecydować, którą kocha bardziej... Trzy lata temu,  wyszło na jaw, że Hugh jest ojcem rocznej Tabithy, a matką dziewczynki jest jego była partnerka, Tinglan Hong.

Tuż po narodzinach córki okazało się, że Hugh Grant znów zostanie ojcem. Kilka miesięcy później urodził mu się syn, Hugh John, który jest owocem miłości aktora do  Anny Eberstein, szwedzkiej producentki.

Jakby tego było mało, znów niedługo po narodzinach chłopca na świat przyszedł kolejny potomek Granta, Felix, którego urodziła mu Tingan Hong.

Grant poczuł jednak przypływ odpowiedzialności i postanowił jakoś wynagrodzić całą sytuację obu partnerkom. By jego dzieci wychowywały się w jak najlepszych warunkach, aktor kupił partnerkom apartamenty.

Wydawałoby się, że szum dookoła Hugh Granta trochę ucichł, ale już pojawiły się kolejne pogłoski, że w drodze jest czwarty potomek aktora! Szwedzkie media donoszą, że za kilka miesięcy Anna Eberstein urodzi kolejne dziecko aktora...

Tylko u nas - zobacz jak zmieniał się Hugh Grant!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Hugh Grant - O swojej córce