Na prezentacji najnowszej linii torebek i plecaków Sabriny Pilewicz pojawili się m.in. Klaudia Halejcio, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Karolina Malinowska, Dawid Woliński, Anna Kalczyńska, Miss Polonia Izabella Krzan, Aleksandra Kisio i Viola Kołakowska. Nie zabrakło także blogerek i blogerek: Maffashion, Red Lipstick Monster, Wujaszka Liestyle, czy Rebel Look.

ZOBACZ: HERBUŚ, MUCHA, TROJANOWSKA Gwiazdy na premierze spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”. Kto bawił się na niej najlepiej?

Gwiazdy i blogerki w zdecydowanej większości postawiły na typowo letnie, jasne stylizacje. Królowały paski, odkryte ramiona i lekkie nakrycia głowy.

Najbardziej barwnym gościem prezentacji była Klaudia Halejcio, która wybrała na to wydarzenie kolorowy i niezwykle seksowny kombinezon z bardzo głębokim dekoltem.

Naszą uwagę przykuła także Miss Polonia 2016 Izabella Krzan, która do pasiastego kombinezonu dobrała srebrny plecaczek od Sabriny Pilewicz.

CZYTAJ TEŻ: LIS, KOŻUCHOWSKA, URBAŃSKA I KRUPA na pokazie Dawida Wolińskiego! To była noc odważnych kreacji! [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobaczcie w naszej GALERII wszystkie gwiazdy dzisiejszej prezentacji. Która Waszym zdaniem wypadła najlepiej?