Fundacja Mali-Wielcy Wojownicy skupia się na wspieraniu rodziców, których dzieci spędzają znaczną część swojego życia w szpitalach. Organizacja prowadzi działalność opiekuńczą i edukacyjną, skupiając się zwłaszcza na dzieciach przedwcześnie urodzonych i tych z problemami okołoporodowymi oraz ich rodzicach.

Zaangażowanie gwiazd

W czwartek w Warszawie odbył się charytatywny pokaz mody pod nazwą Warsaw Fashion Day. W rolach modelek wystąpiły m.in. Beata Tadla, Krystyna Mazurówna, Małgorzata Leitner czy Maja Hyży.  Szczególną uwagę zwracał tatuaż byłej żony Grzegorza Hyżego. Wokalistka zdecydowała się na malunek między piersiami, czym przykuła uwagę fotoreporterów.

Aplauz wzbudziło też pojawienie się na wybiegu Krystyny Mazurówny. 80-latka nadal jest w świetnej formie i może być przykładem dla swoich młodszych koleżanek.

 

Zjawiskowa Małgorzata Leitner, piękna Lidia Popiel

W rolach modelek można było podziwiać również menedżerkę gwiazd, Małgorzatę Leitner, która zdecydowała się na dwie odważne kreacje oraz Lidię Popiel. Żona Bogusława Lindy zachwyciła zgromadzonych swoją nietuzinkową urodą i świetnie czuła się na wybiegu. A Wam która gwiazda najbardziej spodobała się w roli modelki?

 

 

Całkowita kwota ze sprzedaży biletów na to wydarzenie zostałą przekazana fundacji.