Ida Nowakowska jurorką w amerykańskim programie! Prowadząca ubiegłoroczny „Sylwester Marzeń” w telewizyjnej Dwójce i gospodyni programu „Bake Off - Ale Ciacho!” właśnie zakończyła prace na planie amerykańskiego talent-show. Ida Nowakowska, która od pewnego czasu jest związana z telewizyjną Dwójką, będzie jurorką w nowym programie rozrywkowym, który już na wiosnę wyemituje jedna z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Sama Ida, jak na razie, nie może wypowiadać się oficjalnie na temat nowego projektu zawodowego.

Ida Nowakowska w amerykańskim talent-show

- Mam całkowity zakaz mówienia o programie. Jeśli tylko otrzymam pozwolenie od amerykańskich producentów, na pewno będę mogła zdradzić więcej szczegółów - mówi tajemniczo Ida Nowakowska. 

Oprócz Idy Nowakowskiej, w programie zobaczymy także gwiazdy światowego formatu, które będą oceniać uczestników mogących pochwalić się różnymi talentami. Zwycięzca programu wygra aż milion dolarów.

Zanim przyjdzie nam oglądać polską gwiazdę w amerykańskiej telewizji, będziemy mogli zobaczyć Idę w niedzielnym odcinku „Bake Off - Ale Ciacho!”, który współprowadzi z Marceliną Zawadzką. 

Czekamy zatem na więcej szczegółów!