Ida Nowakowska nigdy nie ukrywała swojego przywiązania do wiary. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że Bóg jest w jej życiu na pierwszym miejscu i "tylko Pan akceptuje ją w pełni". Prezenterka TVP wypowiedziała się również w kwestii głośnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego odnośnie aborcji, a jej zdanie znacząco różniło się od opinii większości artystów, którzy zabrali głos w mediach społecznościowych.

Ida Nowakowska modli się na Instagramie za nienarodzone dzieci

Ida Nowakowska opublikowała również specjalny wpis z okazji Święta Zmarłych, w którym szczerze wyznała, że w tym roku modli się za dramaty kobiet i dusze nienarodzonych dzieci.

- Dziś wspominam i modlę się za wszystkich zmarłych... za moich najbliższych, i za tych wszystkich, którzy nie mają grobów, a którzy polegli w walce o to, bym mogła żyć w wolnym, demokratycznym kraju. Dziś szczególnie modlę się za dusze księży, którzy stracili życie w ostatnich dniach w atakach terrorystycznych. Łączę się również w modlitwie za duchowe dramaty kobiet i dusze dzieci nienarodzonych - napisała na Instagramie prezenterka.

Jej wpis skomentował m.in. znany ze swoich konserwatywnych poglądów gospodarz "Pytania na Śniadanie", Tomasz Wolny. - Pięknie ujęta potrzeba i potęga modlitwy - napisał.

ZOBACZ: TOMASZ WOLNY komentuje wyrok TK. Jego zdanie zaskoczyło internautów