Ida Nowakowska prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Już 17 maja, tancerka i choreografka dołączy do zespołu porannego programu TVP. Widzom Telewizji Polskiej, dała się poznać jako energetyczna współprowadząca programy „Bake off – Ale Ciacho” i „Bake off Junior” oraz jako niezwykle wymagająca jurorka „Dance, Dance, Dance”. Ida Nowakowska jest córką znanego pisarza Marka Nowakowskiego. Profesjonalne wykształcenie taneczne zdobywała na prestiżowych uczelniach w Polsce i zagranicą. Występowała w Metropolitan Opera i na innych nowojorskich scenach. Utalentowaną tancerkę docenili też producenci amerykańskiego talent-show „The World’s Best”, w którym Ida zasiadła na fotelu jurorki.

Ida Nowakowska prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Ida Nowakowska w "Pytaniu na śniadanie", będzie występować u boku Łukasza Nowickiego. Aktor i tancerka będą gospodarzami piątkowych wydań śniadaniowego programu. Opinie internautów są podzielone - część z nich twierdzi, że Nowakowska jest perfekcjonistką i świetnie sobie poradzi w nowej roli, inni natomiast piszą, że tancerka nie budzi w nich pozytywnych emocji i na jej miejscu zobaczyliby kogoś innego.

Jak Ida Nowakowska poradzi sobie w roli prowadzącej? Widzowie „Pytania na śniadanie” będą mogli przekonać się o tym już w najbliższy piątek, 17 maja od godz. 7:55.