Ida Nowakowska kilka tygodni temu po raz pierwszy została mamą. Prezenterka i jej mąż na początku maja przywitali na świecie długo wyczekiwanego syna. Gospodyni "Pytania na śniadanie" chętnie opowiada o porodzie i pokazuje zdjęcia maleństwa w sieci. Internauci do tej pory nie wiedzieli jednak, jakie imię otrzymał potomek dziennikarki. Teraz była uczestniczka "You Can Dance" postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. 

To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces - powiedział w rozmowie z "Jastrząb Post". 

Imię dziecka Idy Nowakowskiej

Tancerka zdradziła, że imię swojej pociechy oficjalnie ogłosi za kilka tygodni. Jak się okazuje, 30-latka chce poczekać z tą nowiną do chrzcin chłopca, które mają się odbyć w najbliższym czasie. 

Niedługo planujemy chrzciny, mam nadzieję, że wtedy będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić. Każdy jakąś część tego wszystkiego zatrzymuje dla siebie, a to też jakoś tak wyszło, bo długo myśleliśmy i cały czas w jakimś sensie te dyskusje na temat imienia trwały i to tak naprawdę z tego wynikało - dodała. 

Przypomnijmy, że mężem Idy Nowakowskiej od 2015 roku jest Amerykanin Jack Herndon. Para poznała się na Uniwersytecie Kalifornijskim, gdzie oboje studiowali aktorstwo.

ZOBACZ TAKŻE: Ida Nowakowska tydzień po porodzie na finale "Dance Dance Dance" w neonowej marynarce i brokatowych szpilkach [ZDJĘCIA]