Ida Nowakowska od kilku miesięcy związana jest z TVP. Tancerka współprowadzi "Pytanie na śniadanie" i "The Voice Kids". Mimo wypełnionego grafiku bardzo dba o swoje życie prywatne, bowiem - jak wielokrotnie powtarzała w wywiadach - mąż jest dla niej najważniejszą osobą w życiu. Ostatnio para pojawiła się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy, którego motywem przewodnim był "dwór i chata polska".

Ida Nowakowska i Jack Herndon

Para poznała się na uniwersytecie w Kalifornii, dokąd Ida poleciała po udziale w "You Can Dance". Jack i Ida studiowali aktorstwo i błyskawicznie się w sobie zakochali, choć z początku bardziej jako przyjaciele. W 2015 roku Ida i Jack wzięli ślub.

Małżeństwo rzadko bryluje razem na salonach, ale Ida i Jack zrobili wyjątek dla Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który odbył się w miniony weekend. Ida poczuła chyba oscarowy klimat tych dni, bo postawiła na stylizację a'la Audrey Hepburn.

Czarną, klasyczną sukienkę uzupełniały długie rękawiczki i klasyczna perłowa biżuteria. Ida zwieńczyła stylizację upięciem włosów w kok i czerwoną szminką.