Ida Nowakowska jest w ciąży, o czy poinformowała niedawno podczas jednego z wydań "Pytania na śniadanie". Prezenterka wyjawiła, że to już szósty miesiąc, ale nie zdradziła, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. Zrobiła to dopiero teraz na łamach jednego z dwutygodników dodając jednocześnie, że oczekiwanie na dzidziusia całkowicie zdominowało jej życie.

Ida Nowakowska jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

- Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie - wyznała Nowakowska w "Party".

Tancerka poinformowała, że w ciąży czuje się dobrze i cieszy się, że ma u swojego boku męża - Jacka Herdona, który przeprowadził się do Polski. Dodała również, że głęboko wierzy, iż dziecko zostało dla niej "wymodlone" przez przyjaciół i księży.

- Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i marzyłam o tym, żeby być mamą (...) To niezwykłe, bo moi przyjaciele, znajomi księża i siostry zakonne przysyłali mi SMSy, że modlą się za to, żebym miała dzidziusia. I wymodlili. Obserwuję ten fascynujący cud i całkowicie zdominował moje życie. Nie wiedziałam, że ciąża da mi taką nową ogromną siłę i radość, ale też, że będzie w moim sercu tak dużo strachu i obaw o zdrowie dzidziusia. Pokochałam tego dzidziusia całkowicie i bezwzględnie.

Jeszcze niedawno Ida Nowakowska opowiadała, że od dziecka marzy, aby mieć córkę o imieniu Scarlett, którą chciała nazwać tak na cześć bohaterki "Przeminęło z wiatrem". Nie wiadomo jednak, jak zamierza dać na imię synkowi, który pojawi się na świecie już za trzy miesiące.