Ida Nowakowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie matką. Dziecko gwiazdy publicznego nadawcy ma pojawić się na świecie w maju. Wiemy już, że ostatni etap ciąży tancerka i prezenterka spędzi z dala od telewizyjnych kamer - w czwartek oficjalnie pożegnała się z widzami porannego programu "Pytanie na śniadanie", który prowadziła od 2019 roku.

CZYTAJ: Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka i wyznała: "To przyjaciele wymodlili mi dzidziusia"

Pożegnanie Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie"

Trzydziestolatka ma zamiar skupić się już teraz wyłącznie na zbliżającym się wielkimi krokami porodzie i postanowiła skorzystać z możliwości przejścia na zwolnienie lekarskie. Po ogłoszeniu tej informacji widzowie telewizyjnej Dwójki momentalnie zalali oficjalny profil "Pytania na śniadanie" komentarzami z życzeniami szczęśliwego rozwiązania. To jednak nie wszystko. Ida Nowakowska mogła liczyć także na bardzo miły gest ze strony swoich współpracowników.

Zanim przyszła mama po raz ostatni przed porodem opuściła gmach TVP na Woronicza spotkała ją urocza niespodzianka - koleżanki z pracy zaskoczyły ją, wręczając jej m.in. bukiet kwiatów, balony i ogromną maskotkę.

O tym, jakim wsparciem w czasie ciąży był dla niej zespół "Pytania na śniadanie" Ida mówiła już parę miesięcy temu.

Wszyscy w TVP troszczą się o mnie. Takie zaopiekowanie jest dla nas, przyszłych mamuś, bardzo ważne. Chyba najważniejsze - wyznała w jednym z wywiadów.

Zobacz zdjęcia z pożegnania Idy Nowakowskiej w TVP już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Ida Nowakowska pokazała swój baby shower!