Program Idol powraca na antenę telewizji Polsat po 12 latach. Program muzyczny, który wylansował masę polskich gwiazd, pojawi się już w 2017 roku. Pierwsze precastingi już za nami. W miniony weekend przesłuchania odbyły się w Gdańsku i Poznaniu. Kto będzie oceniać uczestników Idola? Wiemy, kto zasiądzie w jury!

Idol Wiosną 2017

Wiosną 2017 na antenie telewizji Polsat zobaczymy kolejną edycję Idola. Program, który przyniósł sławę Monice Brodce, Sylwii Grzeszczak czy Sławkowi Uniatowskiemu powraca. Fani show z niecierpliwością czekali na informację o tym, kto zasiądzie za panelem jurorskim. Jeszcze tydzień temu poinformowano nas, że w kolejnej edycji Idola za stołem jurorskim zasiądąElżbieta Zapendowskaoraz Kora. Kto w tej edycji talent-show zapewni dwa ostatnie miejsca w jury?

Już od jakiegoś czasu padały spekulacje na temat tego, kto zasiądzie przy stole jurorskim. W poprzednich edycjach taką szansę mieli: Elżebieta Zapendowska, Jacek Cygan oraz Robert Leszczyński. W pierwszej, drugiej i czwartej edycji Idola trójkę wspomógł Kuba Wojewódzki. W trzeciej edycji show uczestników oceniali Maciej Maleńczuk orazMarcin Prokop.

Dziś już wiadomo, kto zasiądzie na dwóch wolnych fotelach jurorskich. Jednym z jurorów została… Ewa Farna! Wokalistka ma już doświadczenie jako jurorka – zasiadała w czesko-słowackiej wersji programu Idol, a także w polskim X Factorze. Gwiazda potwierdziła tę informację na antenie radia RMF FM.

 To nie jedyna niespodzianka dla uczestników Idola. Czwartym jurorem został… Janusz Panasewicz znany z udziału w formacji Lady Pank. To będzie pierwszy występ muzyka w roli jurora w programie rozrywkowym. Wcześniej plotkowano, że Janusz Panasewicz wystąpi w roli trenera w The Voice of Poland. Wątpliwości zostały rozwiane. Panasewicz będzie czwartym jurorem w programie Idol.

Idol Brodka

Największą karierę z dotychczasowych odcinków Idola zdobyła Monika Brodka. Jak będzie tym razem? Dowiemy się już wiosną 2017 roku. Tymczasem zobaczcie, jak na scenie Idola poradziła sobie Brodka.