Po dwunastu latach przerwy na antenę telewizji Polsat powraca Idol. Kultowy program wylansował masę gwiazd, które do dziś świetnie radzą sobie na polskim rynku muzycznym – Anię Dąbrowską,Monikę Brodkę czy Sławka Uniatowskiego. Czy tegoroczna edycja odniesie sukces?

Ewelina Flinta, Alicja Janosz, Tomasz Makowiecki, Krzysztof Zalewski, Sylwia Grzeszczak czy Mariusz Totoszko – to tylko kilka nazwisk, które dzięki Idolowi zyskały wymarzoną sławę i karierę muzyczną. Dziś po dwunastu latach powraca talent-show. Na antenie Polsatu pojawi się wiosną 2017 roku.  Już wiadomo, że program poprowadzi Maciej Rock, który prowadził cztery edycje Idola, a od jakiegoś czasu z Pauliną Sykut-Jeżyną współprowadzi program Must Be The Music. Tylko muzyka.

ZOBACZ: BRODKA, UNIATOWSKI, JANOSZ "Idol" powraca. Co robią dziś zwycięzcy poprzednich edycji?

Kilka dni temu padały spekulacje na temat tego, kto zasiądzie przy stole jurorskim. We wszystkich edycjach Idola zasiadali: Elżbieta Zapendowska, Robert Leszczyński oraz Jacek Cygan. W pierwszej, drugiej oraz czwartej edycji show do stałego zespołu dołączył Kuba Wojewódzki. Z kolei w trzeciej edycji za stołem jurorskim zasiedli Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop. Kto w tej edycji talent-show będzie w jury?

Jak na razie potwierdzono udział dwóch osób. W jury 12 edycji Idola zasiądą Elżbieta Zapendowska oraz Kora. Precastingi już ruszyły! Informację podał portal wirtualnemedia.pl :

  •  5 listopada, Gdynia, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Jerzego Waszyngtona 19
  •  6 listopada, Poznań, Hotel Novotel Poznań Centrum, pl. Andersa 1
  • 12 listopada, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1
  • 13 listopada, Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94
  • 27 listopada, Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

 To nie jedyna nowość jaka już wiosną pojawi się w telewizji Polsat. Do mediów dotarła informacja, że wiosną 2017 roku na ekranach telewizorów zobaczymy nowy serial. Niania w wielkim mieście to historia młodej dziewczyny z prowincji, która porzuca rodzinny dom i wyjeżdża do dużego miasta. Tam zatrudnia się jako niania do wynajęcia w agencji opiekunek do dzieci. W głównej roli zobaczymy Magdalenę Lamparską.

>>  Więcej o nowościach w telewizji Polsat znajdziecie TUTAJ