Iga Krefft w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" do tej pory radziła sobie bardzo dobrze. Z wynikiem 192 punktów po ośmiu odcinkach programu zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej. To się jednak może wkrótce zmienić. W 9. odcinku show Polsatu postawiono ją przed niezwykle trudnym zadaniem - wcieleniem się w Bruno Marsa. Aktorka musiała nie tylko podrobić jego charakterystyczny głos, ale także opanować wymagający układ choreograficzny skoordynowany z multimedialnymi wizualizacjami. Czy dała sobie radę?

Iga Krefft jako Bruno Mars

Iga Krefft w 9. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" musiała zmierzyć się z wielkim przebojem "That's What I Like" - teledysk do tego utworu ma już grubo ponad 1,4 miliarda wyświetleń na YouTube!

Premierowa emisja 9. odcinka 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 20 kwietnia o godzinie 22:25 w Polsacie. Fragment występu Igi Krefft  z piosenką "That's What I Like" możecie obejrzeć już teraz poniżej. Z kolei zdjęcia aktorki po metamorfozie w Bruno Marsa znajdziecie w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse w Twoja Twarz Brzmi Znajomo [WIDEO]