Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, obchodzi 18 urodziny. Iga to młodsza córka Rusin i Lisa. Starsza, Pola Lis, wyjechała na studia za granicę. Iga, która niedawno skończyła szkołę średnią, również planuje wyjechać z Polski. 25 czerwca 2018 roku Iga Lis kończy 18 lat. Z tej okazji otrzymała m.in. piękny bukiet kwiatów, którym pochwaliła się na Instagramie. Czyżby wręczył go jej Taco Hemingway, z którym Iga podobno jest w związku? Nastolatka ani jej sławni rodzice nie potwierdzili jak dotąd, że Lis i Hemingway są parą, ale zdjęcia zrobione z ukrycia na koncertach czy na lotnisku mówią same za siebie! Z okazji 18 urodzin Igi Lis Kinga Rusin podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie uroczym zdjęciem. Widać na nim malutką Igę w przewiązanej na głowie chustce chroniącej od słońca. Rusin z czułością całuje dziecko. Jednak stare zdjęcie córki to nie wszystko. Rusin złożyła też Idze Piękne życzenia urodzinowe. Przeczytaj, poniżej co napisała.

Kinga Rusin świętuje 18 urodziny córki, Igi Lis

Rusin napisała o córce na Instagramie, dedykując jej te wzruszające słowa:

Myślałam że nigdy nie dorośnie i zawsze będzie moją maleńką Igusią...  Ale czasu się nie zatrzyma. Moja mała córeczka jest już dorosłą (!) młodą kobietą! Świadomą swoich wartości, empatyczną, rozsądną, mądrą i kochaną. Rozdawaj w dorosłym życiu swój uśmiech i zarażaj optymizmem. Zmieniaj świat na lepsze. Nie bój się marzyć i spełniaj marzenia. I pamiętaj, że zawsze jestem, kiedy tylko będziesz mnie potrzebować. Wszystkiego najlepszego!!!! Kocham.

Kinga Rusin swój dedykowany córce wpis zakończyła emotikonem czerwonego serca. Post dziennikarki ze zdjęciem małej Igi Lis polubiło już ponad 14 tys. osób!

Iga Lis w tym roku miała studniówkę i skończyła szkołę średnią. Gdy była młodsza, zajmowała się modelingiem, wystąpiła m.in. w pokazach Paprocki & Brzozowski oraz MMC. Córka Rusin i Lisa interesuje się kulturą i polityką. Ostatnio o Idze mówiło się dużo w kontekście jej związku z Taco Hemingwayem, dziesięć lat starszym raperem i współtwórcą hitu "Tamagotchi".

Iga i Pola Lis są najbliższymi przyjaciółkami i największą dumą swojej mamy. Kinga Rusin opowiedziała nam o swojej relacji z córkami w wywiadzie dla "Gala Studio". Wywiad obejrzycie PONIŻEJ