Kinga Rusin poleciała niedawno do Argentyny nagrywać drugą część popularnego programu Agent: Gwiazdy. W tym czasie jej córki, Pola Lis i Iga Lis, muszą sobie jakoś same radzić w domu. Jak pokazuje ich Instagram, idzie im to całkiem nieźle. Obie młode panny mają na ten czas nowego towarzysza, szczeniaka szpica Czarka, który od jakiegoś czasu skupia ich całą niemal uwagę.

ZOBACZ: KINGA RUSIN już nagrywa drugą edycję „Agent: Gwiazdy”

Iza i Pola opiekują się zarówno sobą nawzajem, jak i samym domem. Choć podczas nieobecności mamy nie zapominają też o zabawie. Nastolatki co i rusz wrzucają do sieci zdjęcia, na których widać, jak troskliwie zajmują się swoim psem i jak chętnie się z nim bawią. Przy okazji tych ujęć możemy też podpatrzeć, jak na co dzień mieszkają Kinga Rusin i jej córki.

POLECAMY: KINGA RUSIN, IGA I POLA LIS W ich życiu pojawił się nowy obiekt westchnień

Na instagramowym profilu psa Czarka można zobaczyć kilka zdjęć, na których Iga bawi się ze swoim nowym czteronożnym przyjacielem. W tle widzimy klasycystyczny, biały kominek, nad którym wisi olbrzymi telewizor. Po obu stronach od kominka wiszą długie półki, które aż uginają się od książek i albumów. Te, które się na nich nie zmieściły, ułożono na podłodze oraz na stoliku kawowym. Co zwraca jednak największą uwagę to czarny, klepkowy parkiet, który pięknie kontrastuje ze śnieżnobiałymi ścianami.

ZOBACZ KONIECZNIE: STEFANO TERRAZZINO tak wygląda jego mieszkanie [ZDJĘCIA]

Taki sam kolor ścian znajdziemy w sypialniach córek Kingi Rusin, które dodatkowo zostały ozdobione współczesnymi grafikami. Czy to znaczy, że Pola i Iga są fankami współczesnej sztuki i designu?

Jak widać, wszystkie trzy panie mieszkają nie tylko wygodnie, ale i bardzo stylowo. Pies Czarek, który już jest gwiazdą Instagramu, musi czuć się w takim otoczeniu wyśmienicie a Kinga Rusin, mimo kolejnej wyprawy życia, na pewno już tęskni do swojego podwarszawskiego gniazdka. I wcale jej się w tej kwestii nie dziwimy!