Iga Lis i Taco Hemingway są razem?! O tym, że 27-letni Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się najpopularniejszy raper na polskiej scenie muzycznej, spotyka się z 18-letnią córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin jako pierwszy w połowie maja doniósł internetowy serwis "Pudelek". Chociaż para nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła oficjalnie doniesieniom mediów, fani znajdują coraz więcej dowodów, że Iga Lis i Taco Hemingway są razem. Najpierw znaleźli fotografię z tegorocznego Orange Warsaw Festival, na którym pojawili się Iga i Filip, kilka dni temu ktoś widział ich razem w samolocie do Grecji, a teraz okazuje się, że Taco Hemingway dał Idze Lis swój sygnet, z którym dziewczyna pozuje na Instagramie! Czy to już ostateczny dowód na to, że Taco i Iga są razem?

Taco Hemingway i Iga Lis są razem?

Iga Lis dodała zdjęcie z Grecji, na którym, jak się okazuje, ma sygnet Taco Hemingwaya! Mały szczegół na fotografii nie umknął uwadze spostrzegawczych fanów dziewczyny, który od razu zasypali ją komentarzami:

Czyżby Fifi fotografem?

Fajny sygnet Fifiego!!!

Identyczny sygnet ma na palcu Taco Hemingway w teledysku do piosenki "Kryptowaluty". Iga Lis jak się okazuje, pozowała z nim po raz pierwszy do zdjęcia już... w listopadzie! Czyżby związek Igi Lis i Taco Hemingwaya trwał już od dłuższego czasu..?

 

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis) Lis 22, 2017 o 11:55 PST