Iga Lis, jak na przedstawicielkę pokolenia nastolatek przystało, ewidentnie lubi się czasem zabawić. Z też tej racji córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa nie odpuszcza sobie natrafiających się ku temu okazji. Niedawno nastolatka na swoim Instagramie pokazała swoje przebranie na Halloween. W zeszły weekend 16-latka wcieliła się w Kleopatrę. W dopracowanych kostiumie wyglądała niemniej pompatycznie niż Elizabeth Taylor w słynnym filmie z 1963 roku.

POLECAMY: KINGA RUSIN na wakacjach w Barcelonie z córką

Jak się jednak okazuje, jeden kostium na Halloween to dla Igi za mało. W miniony weekend początkująca modelka przebrała się zatem po raz kolejny. Tym razem wybrała dla siebie kostium czarnego łabędzia, rozsławiony w filmie pod tym samym tytułem przez Natalie Potman.

EXCLUSIVE: KINGA RUSIN szczerze o ukochanym: Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo!

Za stylizację i makijaż córki odpowiadała Kinga Rusin, która pochwaliła się wizażowymi umiejętnościami na swoim koncie na Instagramie. Przy okazji zdradziła, jak wyglądały próby przekonania jej przez Igę, aby ta namalowała na twarzy dziewczyny słynny w świecie baletu i filmu makijaż:

Mamo, umaluj mnie na Czarnego Łabędzia", proooszę... Ty wszystko potrafisz, prawda?" Hmmm... czego nie robi się dla córki.

Trzeba przyznać, że Kinga miała się czym pochwalić. W końcu jej makijaż wyglądał naprawdę profesjonalnie! Myślicie, że Iga zrobiła swoim kostiumem furorę na przyjęciu halloweenowym? Tym się już niestety w sieci nie pochwaliła…