Iga Lis kończy z chodzeniem w pokazach mody. Przepiękna 17-latka, której urodą zachwycają się tysiące internautów rzuca karierę modelki jeszcze zanim tak na dobre zdążyła ją rozkręcić. A trzeba przyznać, że wiele osób spodziewało się, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa rzeczywiście pójdzie w tym kierunku. Na swoim koncie miała przecież bardzo udany debiut w roli modelki wybiegowej na pokazie Paprocki&Brzozowski oraz interesującą współpracę z marką Reebok. Okazuje się jednak, że Iga Lis nie wiąże swojej przyszłości z modelingiem i ma ku temu poważne powody.

To był pierwszy i ostatni pokaz w jej życiu. Zaczęła i zakończyła naprawdę z przytupem – zaczęła, ale zaraz spoważniała – Zasmakowała to, czego chciała, podjęła sama decyzję, że nie jest to zdecydowanie dla niej. Przed nami matury, studia, bardzo trudny rok, więc w domu koncentrujemy się zdecydowanie na tym. Nigdy nie było takiego pomysłu, ale uważam, że młody człowiek sam powinien doświadczać. Jeżeli bardzo chce się sparzyć to trudno, co zrobić -  zdradza Kinga Rusin w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

ZOBACZ: EWA FARNA "Moje NAGIE CIAŁO należy do mojego faceta". Rzuci karierę dla rodziny i dzieci?

Iga Lis rzuca karierę modelki

Jeśli rozczarowała was decyzja Igi Lis dotycząca porzucenia kariery modelki, to na pocieszenie mamy dla was piękne zdjęcia 17-latki z jej profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 61 tys. użytkowników. Sprawdźcie najlepsze ujęcia już teraz w naszej GALERII.