Korzystając z mniejszej liczby zawodowych obowiązków, Natalia Szroeder, Daria Zawiałow i Iga Lis wybrały się na dziewczyński wyjazd w polskie góry. Towarzyszy im również Kasia Borkowska, partnerka dziennikarza radiowego Jankesa. Na instagramowych profilach całej czwórki można oglądać relacje z malowniczego, pokrytego śniegiem Kościeliska i ich wspólne spędzanie czasu. Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale dziewczyny przyjaźnią się już od jakiegoś czasu. Wspólnie świętowały już m.in. przeprowadzkę Igi Lis do Londynu, czy bawiły się na koncercie Taconafide. 

Lis, Szroeder i Zawiałow na wspólnym wyjeździe w góry

Igę Lis i Natalię Szroeder połączyła muzyczna współpraca ich partnerów - Taco Hemingwaya i Quebonafide, którzy stworzyli wspomniany już głośny duet Taconafide. - Ja z Igą mam bardzo dobry kontakt. Mamy świetną relację, praktycznie codziennie rozmawiamy, więc Iga bardzo mi kibicuje i trzyma kciuki za wszystko, co robię. My się bardzo często spotykamy i zawsze bawimy się świetnie - mówiła w rozmowie z "Jastrząb Post" Natalia Szroeder.

Z dziewczynami dobry kontakt złapała też Daria Zawiałow, która pojawiła się na najnowszej płycie Quebo i nagrała z nim hit lata 2020, czyli "Bubbletea". Cieszymy się, że Iga, Natalia i Daria pokazują, że przyjaźń w show-biznesie też jest możliwa!

Zdjęcia z wyjazdu Lis, Szroeder i Zawiałow obejrzycie w galerii.